Binali Yıldırım Makam Aracı Sorusuna Çok Sert Çıktı: Hakikati Olmayan Şeyler Uyduruyorlar

Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, son günlerde kendisi ile ilgili gündeme gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin makam aracını kullanıyor iddialarına sert tepki gösterdi. Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında temaslarına devam ediyor. Binali Yıldırım’ın bugünkü programı sırasında bir gazeteci, kullandığı araçla ilgili son dönemlerde gündeme gelen iddiaları sordu. Binali Yıldırım’ın başbakanlık tarafından […]

20.06.2019 - 15:06
20.06.2019 - 15:06
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, son günlerde kendisi ile ilgili gündeme gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin makam aracını kullanıyor iddialarına sert tepki gösterdi.

Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında temaslarına devam ediyor. Binali Yıldırım’ın bugünkü programı sırasında bir gazeteci, kullandığı araçla ilgili son dönemlerde gündeme gelen iddiaları sordu. Binali Yıldırım’ın başbakanlık tarafından kiralandığı iddia edilen araçla ilgili soruya verdiği yanıt sert oldu.

Esefle İzliyorum

Hakkında gündeme gelen iddiaları esefle izlediğini belirten Binali Yıldırım, son günlerde başka bir şey bulamadıkları için hakikati olmayan iddiaları gündeme getirdiklerini söyledi. 17 yıldan bu yana bu ülkeye hizmet verdiğini belirten Yıldırım, milyarlarca lira bütçe yönettiğini her kuruşun hesabını verdiğini söyledi. Binali Yıldırım açıklamasının devamında olayları çarpıtmaya gerek olmadığını belirterek, Başbakanlık ve Meclis Başkanlığı yaptığı dönemde de herkese verilen araçları asgari düzeye indirdiğini dile getirdi.

Doğru Dürüst Koruma Taşımıyorum

Bu konuda son dönemlerde kendisine haksız bir saldırı olmasından dolayı doğru dürüst koruma bile taşımadığını belirten Binali Yıldırım, bütün düzenlemelerin kendisinin dışında yapıldığını bu sebeple de bunu reddedemeyeceğini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim