Haber

Bim Market 2018 Mayıs Ayı Personel Alımı Açıklandı

Türkiye’nin en büyük market zincirleri arasında bulunan Bim Mayıs ayı personel alımı ile çok sayıda kişiyi istihdam etmeye hazırlanıyor. BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi, uygun fiyatlı hizmeti ile müşterilerini memnun etmeye ve bu sayede de büyümeye devam ediyor. Her geçen gün şube sayısını arttıran firmaya eleman alımı da yapılıyor. Türkiye’nin en büyük mağaza zinciri olma yolunda ilerleyen Bim 2018 personel alımı ilanının detaylarını paylaştı.

Toptan fiyatına perakende ürün satışı yapan, bu sayede de müşterilerini kendine bağlayan ünlü marketler zinciri, şube sayısını arttırdıkça, personel istihdamını da arttırıyor. Bir çok kişinin merakla beklediği Bim eleman alımı 2018 ilanlarının detayları da yavaş yavaş belli oluyor. Mayıs ayında da yine personel alımı yapmaya hazırlanan Bim marketin hangi pozisyonlara eleman alacağı ve hangi şartları arayacağı da merak ediliyor.

BİM PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

BİM market personel alımı yapacak. Mayıs ayında yine onlarca kişiyi bünyesinde istihdam etmeyi planlayan Bim başvuracak olan adayların en az ilkokul mezunu olmasını, dinamik ve genç olmasını, iş yapmaya engel bir sağlık sorununun olmamasını, iletişim becerilerinin ve müşteri ilişkilerinin iyi olmasını, kıyafetine özen göstermesini istiyor. Bu genel şartlar dışında başvuru yapılacak olan pozisyon için özel şartlar da aranıyor. Bu özel şartlara ise marketin insan kaynakları bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK?

İş arayan milyonlarca kişinin merak ettiği sorulardan biri de BİM hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak? Açılan ilanlara göre bu ay Bim market bordro ve özlük işleri uzmanı, kozmetik personeli, reyon personeli, kasiyer, taze gıda personeli, engelli mağaza personel, et – şarküteri personeli, unlu mamüller personeli, mağaza müdürü, iş analisti ve mağaza müdür yardımcısı gibi pozisyonlara alım yapacak.

BİM PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Ünlü marketler zincirinde personel olmak isteyen adaylar başvurularını Bim marketin ilana çıktığı kariyer sitelerinden ve insan kaynakları bölümünden yapabilirler. Adayların başvuru yapmak için istenen özellikleri taşıması gerekmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu