Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Aktül ile Bu Hafta Hometech Diz Üstü Bilgisayar Sadece 599 TL

BİM 27 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile Bu hafta yine teknoloji ürünleri gerçekten dikkat çekiyor. Bugüne kadar birçok aktüel ürünler kataloğu içerisinde teknoloji ürünlerine yer veren Hatta piyasada son model akıllı telefonları neredeyse yarı fiyatına satışı sunan BİM market bu defa da dizüstü bilgisayar satışı yapıyor. BİM Aktüel ile bu hafta satışa sunulacak olan Hometech markalı dizüstü bilgisayarın fiyatı ve özellikleri hakkında bu yazımızda sizlere bilgi vereceğiz.

Türkiye’nin en büyük marketler zincirlerinden biri olan ve her zaman yaptığı aktüel ürünler kampanyaları ile beğeni toplayan ünlü Marketler Zinciri BİM yeni aktüel ürünler kataloğu ile de tüketicilere kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaya devam ediyor.  27 Temmuz BİM aktüel kataloğu ile satışa sunulacak olan ürünler arasından göze çarpan ürünleri sizler için seçtik. Bu hafta BİM aktüel kataloğu içerisinde yer alan indirimli ürünlerden en dikkat çekeni Hometech marka notebook. Bugün sizler için bu dizüstü bilgisayarın fiyatı ve özellikleri üzerinde küçük bir inceleme gerçekleştirdik. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve BİM market ile satışa sunulacak olan bilgisayarın detaylarına bakalım.

BİM AKTÜEL HOMETECH DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYAR FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

BİM Aktüel 27 Temmuz 2018 kataloğu içerisinde satışa sunulacak olan Hometech marka dizüstü bilgisayarın fiyatı sadece 599 TL olarak belirlendi.  Üstelik bu ürünü Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkanı ile de alma şansınız olacak. Hometech marka dizüstü bilgisayarın özelliklerine bakacak olursak;

  • Alfa 110 A Windows dizüstü bilgisayar
  • İntel işlemci
  • 11.6 inç full HD ekran
  • 2 GB RAM
  • 32 GB dahili Hafıza
  • 7000 megahertz lityum pil
  • 2 yıl Garanti

BİM 27 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile Satışa sunulacak olan bu ürünü kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun.  Çünkü 27 Temmuz Cuma günü satışta olacak olan bu ürün stoklarla sınırlı olacak.

Bim Aktül ile Bu Hafta Hometech Diz Üstü Bilgisayar Sadece 599 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu