Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Aktüel Yeni Kataloğunda Uygun Fiyata Hometech Notebook Satışı Yapacak

BİM 14 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu sosyal medya üzerinden kullanıcılar tarafından paylaşıldı. Henüz katalog BİM Marketin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanamasa da sosyal medya üzerinden yayınlanan katalog görselleri vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Her hafta yaptığı kampanyaları ile adından söz ettirmeyi başaran bir market yeni aktüel ürünler kataloğu ile de kullanıcıların memnuniyetini kazanacağı benziyor. Hemen hemen bütün katalogları içerisinde teknoloji grubu ürünlere yer vermeye özen gösteren ünlü marketler zinciri, yeni aktüel kataloğu ile de bu geleneği bozmadı. BİM aktüel kataloğu ile bu hafta oldukça uygun fiyata Hometech bilgisayar satışı yapılacak. isterseniz sizi daha fazla uzatmadan bu notebook bilgisayarın fiyatına ve özelliklerine Birlikte bakalım.

BİM market 2018 yılı içerisinde yaptığı başarılı kampanyalarına devam ediyor. BİM Aktüel Eylül katalogları içerisinde yer alan ürünler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Her hafta salı ve cuma günleri 2 özel katalog hazırlayan ve tüketicilere gerçekten damping gibi indirimler ünlü marketler zincirinin Cuma günü yayınlanması beklenen yeni aktüel ürünler kataloğuna ilişkin görseller sosyal medyada çoktan paylaşıldı. Türkiye’nin en büyük marketler zincirlerinden biri olma özelliğini taşıyan BİM market yeni haftada da gerçekten kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizlere ulaştırıyor. BİM Aktüel listesi içerisinde yer alan fırsat ürünlerinden bir tanesi de Hometech notebook bilgisayar oluyor. Bugün sizlere bu bilgisayarın özelliklerinden ve fiyatından bahsedeceğiz.

BİM AKTÜEL HOMETECH NOTEBOOK FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

14 Eylül BİM aktüel kataloğu içerisinde Elbette birçok ürün yer alıyor. Daha sonra hazırlayacağımız yazılarda size bu ürünlerin listesini tek tek yapacağız. Fakat bugün sizlere BİM aktüel kataloğu içerisinde en dikkat çeken üründen bahsetmek istiyoruz. BİM Aktüel ile bu hafta satışa sunulacak olan Hometech bilgisayar vatandaşlar tarafından oldukça yoğun bir ilgi gördü. Hometech notebook bu hafta BİM aktüel kataloğu içerisinde sadece 995,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Ayrıca bu bilgisayarı peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile satın alma şansı da siz değerli tüketicilere sunuluyor.  Hometech Notebook özelliklerine bakacak olursak şu şekilde;

  • 13.3 inç full HD ekran
  • Windows 10 işletim sistemi
  • İntel işlemci
  • 308 DCRX RAM
  • Micro SD kart desteği
  • 300 GB dahili Hafıza
  • 5 MP ön kamera
  • Bluetooth 4.0
  • Mini HDMI çıkışı

Bim 14 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu içerisinde bu bilgisayarın yanı sıra Trust marka kablosuz mouse 17,50 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Tabii ki katalog içerisinde yer alan indirimler sadece bununla sınırlı değil.

BİM AKTÜEL İLE DRONE CORBY GELİYOR

BİM Aktüel 14 Eylül 2018 kataloğu içerisinde dikkat çeken başka bir ürün ise Drone Corby. Birçok tüketici tarafından merakla beklenen bu ürün Bu hafta sadece 179 TL Fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Üstelik bu ürünü kredi kartına 6 taksit imkanı ile Peşin fiyatına satın alabilirsiniz.

BİM Aktüel Yeni Kataloğunda Uygun Fiyata Hometech Notebook Satışı Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu