Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Aktüel Kataloğu ile Keysmart Ful HD TV Uygun Fiyata Geliyor

BİM Aktüel 31 ağustos 2018 kataloğu tüketicilerle buluştu. Sosyal medya üzerinden yayınlanan ve hızla yayılan katalog yine tüketicilerin beklentilerini karşılayacak türden. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak aktüel ürünler kataloğu hazırlayan BİM market yeni kampanyasında da tüketicilerinin isteklerini dikkate almışa benziyor. 31 ağustos BİM aktüel kataloğu içerisinde yer alan keysmart full HD LED TV fiyatı ve kalitesi ile dikkat çekiyor.

BİM 31 ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek olan televizyonların fiyatı ve özellikleri çok merak ediliyor. Biz de sizler için bu televizyonun özelliklerini araştırdık. Fakat onun öncesinde BİM markete gelecek olan indirimli ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatmakta yarar var. Cuma günü başlayacak olan kampanyayı kaçırmak istemiyorsanız siz de erken saatlerde mutlaka bir BİM Market mağazasına uğrayın. İşte 31 Ağustosta Bim’e hangi ürünler geliyor sorusunun yanıtı.

BİM AKTÜEL KEYSMART FULL HD TV KAMPANYASI

31 ağustos BİM aktüel kataloğu içerisinde her zaman olduğu gibi bu hafta da uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler bulunuyor. müşteri memnuniyetine çok önem veren ve müşterilerinin aile ekonomisine desteklemeye özen gösteren BİM market yeni kampanya döneminde de her evin ihtiyacı olan televizyonu çok uygun fiyatlara sizlere ulaştırıyor. Bu hafta BİM Aktüel ile satışa sunulacak olan keysmart marka full HD televizyonun fiyatı sadece 1099 TL. Televizyonun özelliklerine bakacak olursak;

  • 40 inch full HD dahili uydu alıcılı LED TV
  • 1000cm+full HD * 2HDMI
  • 1 USB + DVB – T2 / 52
  • 1 Scart + 500Hz prr
  • USB’ye yayın kayıt etme
  • WLAN
  • Arçelik servis güvencesi
  • HD dahili uydu alıcısı
  • 2 yıl Garanti

BİM 31 ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğu ile satışa sunulacak olan ürünler elbette bu kadar değil. Bu hafta BİM markete gelecek olan indirimli ürünleri sizler için daha sonra detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Eğer bir markete gelmesini istediğiniz indirimli ürünler varsa sitemizin yorum bölümünden iletebilirsiniz. Başta BİM market olmak üzere bütün marketlerin indirimli ürünleri için sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Kataloğu ile Keysmart Ful HD TV Uygun Fiyata Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu