Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Aktüel ile Vestel Venüs Akıllı Telefon 500 TL’nin Altında Satışa Sunulacak

Türkiye’nin en büyük marketler zincirinden biri olan BİM aktüel ürünler kataloğu ile akıllı telefon satışını sürdürüyor. Daha önce ünlü markaların cep telefonlarında yaptığı büyük indirimlerle dikkat çeken BİM market şimdi de yeni aktüel ürünler kataloğu içerisinde Vestel Venüs 5000 cep telefonunu satışa çıkaracak. Temmuz ayında da telefon piyasasını adeta alt üst etmeye düşünen BİM,  kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturarak vatandaşların beğenisini topluyor. İşte bu hafta BİM Aktüel listesi içerisinde yer alan Vestel Venüs cep telefonunun özellikleri ve fiyatı.

BİM Aktüel 13 Temmuz 2018 kataloğu ile yine indirimin kralı ne yaptı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da BİM marketlerde piyasa fiyatının çok altında kaliteli ürünler satışa sunulacak. Özellikle yeni aktüel ürünler kataloğu ile satışa çıkacak olan Vestel Venüs 5000 marka cep telefonu çok dikkat çekiyor. Cep telefonunun fiyatı sadece 499 TL olarak belirlenirken her bütçeye hitap etmesi dikkat çekti.

BİM AKTÜEL VESTEL VENÜS KAMPANYASI

Türkiye’de en çok müşteri kapasitesine sahip marketler zincirlerinden biri olan BİM market Bu hafta da yeni aktüel ürünler kataloğu ile müşterilerinin beğenisine toplayacağı benziyor. Yine çok uygun fiyatlı ürünleri tüketicilerle buluşturan ünlü marketler zincirinde en çok dikkat çeken ürün ise 499 TL Fiyat etiketiyle satışa sunulan Vestel Venüs marka cep telefonu oluyor. Vestel Venüs 5000 model cep telefonunun piyasa değeri 699 TL ile 799 TL arasında olurken BİM market bu telefonu neredeyse yarı fiyatına satışa sunuyor.  BİM 13 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bu telefonu satın almak isteyenlerin ise elini çabuk tutması gerekiyor. Çünkü ürün stoklarla sınırlı olarak mağazaları ulaşıyor ve erken saatlerde mağazalara uğramayanlar telefonu kaçırıyor.

VESTEL VENÜS CEP TELEFONU ÖZELLİKLERİ

BİM Aktüel ile satışa sunulacak olan Vestel Venüs marka cep telefonun özelliklerine bakacak olursak kullanıcıların günlük işlemlerini kolayca karşılayacak özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.  Vestel Venüs 5000 model cep telefonunda;

  • 8MP ana kamera
  • 5,0 inç HD ekran
  • 5MP ön kamera
  • Android 6,0,1 Marshmallow işletim sistemi
  • 2230 mAh batarya bulunuyor.

Eğer siz de kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş yapmak istiyor,  ünlük işlerinizi kolayca görebileceğiniz bir cep telefonuna ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bu hafta BİM market raflarına uğramayı unutmayın.

Bim Aktüel ile Vestel Venüs Akıllı Telefon 500 TL'nin Altında Satışa Sunulacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu