Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Aktüel 6 – 9 Kasım 2018 Kataloğu Yayınlandı! Haftanın BİM Aktüel Ürünleri

Türkiye genelinde bulunan bütün BİM market mağazalarında Salı günü itibariyle başlayacak olan yeni aktüel ürünler kampanyası detayları belli oldu. Tüketicilerin merakla beklediği indirim kampanyasının içerisinde Gerçekten yok yok. Geçtiğimiz ay başarılı kampanyalara imza atan ve tüketicilerden büyük beğeni toplayan BİM market Kasım ayında da bu başarıyı devam ettirmek istiyor. Tüketici istek ve beklentilerini en iyi şekilde gözlemleyen bir marketin yeni kataloğunda Kişisel bakım ürünleri yer alıyor. BİM Aktüel 6 Kasım kataloğu her zaman olduğu gibi yine tek sayfadan oluşuyor fakat birçok üründe indirim bulunuyor. BİM marketlerde bu hafta ağız bakım ürünlerinden Kişisel bakım ürünleri ne kadar çok sayıda ürünü uygun fiyatlarla bulabileceksiniz.

Haftanın önerileri sloganı ile yayınlanan 6 Kasım BİM aktüel kataloğu içerisinde heyecanlandıran indirim fırsatları yer alıyor. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bulunan mağazaları ile adeta kapı komşunu haline gelen BİM Marketin indirim fırsatlarını görünce kaçırmak istemeyeceksiniz. Sürpriz ürünler ve uygun fiyatlarla Tüketici memnuniyetini garanti eden ünlü marketler zincirinin Kasım ayı kampanyaları bütün hızı ile devam ediyor. Bu Kataloğun ardından BİM 9 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile asıl büyük kampanya gelecek. Ama isterseniz önce Bu hafta gelecek indirim fırsatlarını bakalım ve sizi daha fazla merakta bırakmayalım.

BİM AKTÜEL 6 KASIM 2018 KATALOĞU

BİM Aktüel bu hafta için hazırladığı kataloglarda pırıl pırıl parlayan sağlıklı dişlere kavuşmanız için ağız bakım ürünlerinde ekstra indirimler yapıyor. Ağız ve Diş Sağlığı konusunda hassas olanlar bu hafta kesinlikle BİM market kataloğuna göz atmadan geçmesin. Çünkü bu hafta BİM marketlerde Colgate ikili paket diş macunu 10,95 TL, Colgate ağız bakım suyu 6,95 TL, Colgate diş fırçası 6,95 TL, Extra White care diş macunu 15,95 TL, Koruma kapaklı diş fırçası 1,95 TL, Sensitive diş macunu 15,95 TL ve Diş fırçası saklama kabı 0,95 TL fiyatı ile satışta olacak.

BİM MARKET AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

6 Kasım BİM aktüel kataloğu ile gelecek fırsat ürünleri arasında kişisel bakım ürünleri de yer alıyor. Kampanyalarına hız kesmeden devam eden ve her geçen gün ürün yelpazesini genişleten Bir markette bu hafta Yüz bölgesi sir ağda kalemi 12,95 TL, Soyulabilir yüz maskesi 9,90 TL, XO kadın deodorant 6,95 TL, Sıvı sabun 6,95 TL, Islak mendil 6,95 TL, Nemlendirici bakım kremi 3,95 TL, Saç fırçası 9,95 TL ve Nefes almaya yardımcı burun bandı 5,95 TL.

BİM 6 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelen ürünlerin listesi bu şekilde. Sosyal medya üzerinden yayınlandıktan sonra tüketicilerin büyük beğenisini toplayan bu katalogdaki düğünleri kaçırmak istemiyorsanız stoklarla sınırlı olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Güncel Aktüel ürünleri katalogları konusunda sizleri erkenden fırsatlardan haberdar etmek için büyük çaba harcıyoruz. En kısa süre içerisinde BİM 9 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelen bildirimleri sizler için paylaşacağız. Bizi takipte kalın ve kampanyaları kaçırmadan öğrenin.

BİM Aktüel 6 - 9 Kasım 2018 Kataloğu Yayınlandı! Haftanın BİM Aktüel Ürünleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu