Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Aktüel 4 – 7 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu! BİM Aktüel Salı Haftanın Önerileri Kampanyası

BİM Aktüel bu hafta Aralık ayına özel yeni kampanya ve indirim fırsatları ile yayınlandı. Salı günü takipçileri ile yepyeni fırsat ürünleri paylaşan ünlü marketler zincirinde indirimlerin ardı arkası kesilmiyor. BİM market Cuma kampanyasına daha çok yeni başlamışken hemen Salı günü için yeni indirimlerini duyurdu. Haftanın önerileri başlığı ile yayınlanan sonu kampanyası içerisinde tek bir ürün grubunda fırsatlar sizlere ulaşıyor.  Yaptığı aktüel indirimler ile tüketicileri ilk kez aktüel fırsatları ile tanıştıran ünlü marketler zincirinde düzenli olarak Haftada 2 defa kampanya fırsatları paylaşılıyor. Bu hafta BİM Aktüel 4 Aralık 2018 kataloğu ile Çamaşır ve bulaşık deterjanları konusunda güzel kampanyalar var. Aynı zamanda ev temizliği için de birbirinden özel ürünleri BİM market kataloğunda bulabilirsiniz.

4 Aralık BİM Aktüel Aralık ayının ilk kampanyası olma özelliğini de taşıyor. Bu katalog ile gelen aktüel ürünler kampanyası 7 Aralık Cuma gününe kadar geçerli olacak. Herkesin her hafta merak içerisinde beklediği BİM market kampanyalarında Tek sayfaya çok sayıda ürünün sığdığını görüyoruz. BİM Aktüel salı kampanyasını kaçırmak istemiyorsanız Salı günü mutlaka erken saatlerde Siz de bir BİM Market mağazasına uğramalısınız. Aralık ayının yine güzel kampanyalarla geçeceğini haber veren ünlü marketler zincirinde bu hafta hangi aktüel ürünler indirimde isterseniz gelin detaylı olarak bakalım…

BİM AKTÜEL 4 ARALIK SALI KAMPANYASI

4 Aralık BİM Aktüel kampanyası yarın başlıyor. Temizlik grubu ürünler de büyük indirim yapan bir markette bu hafta Deterjan hazneli mop 49,95 TL, Bingo 8 kilogram toz deterjan 37,90 TL, Bulut çamaşır yumuşatıcı 5 kilogram 12,95 TL, 60’lı bulaşık makinesi tableti 34,90 TL, 2’li bulaşık makinesi temizleyici 4,95 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. BİM Aktüel fırsatları bunlarla sınırlı kalmıyor Bim markette hafta sonu temizlik ürünü şenliği yaşanıyor. BİM Aktüel 4 Aralık kampanyası içerisinde Peros 5 kilogram bulaşık deterjanı 16,95 TL, Mutfak temizleyici + banyo temizleyici 1 litre 15,95 TL, Adet çamaşır suyu + Power jel 1 litre 6,95 TL fiyatıyla sizlere ulaşıyor.

4 ARALIK BİM AKTÜEL FIRSAT ÜRÜNLERİ

BİM Aktüel ( 4 Aralık – 7 Aralık) Kataloğu içerisinde birbirinden özel ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştığını başta da belirtmiştik. Cuma günü kampanyası olduğu kadar BİM Marketin salı kampanyası da tüketiciler tarafından çok seviliyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği BİM Aktüel Salı kampanyası içerisinde bu hafta; Solo cep mendili onlu 3,95 TL, Sıvı sabun 8,95 TL, Antifrizli cam suyu 5 litre 12,95 TL, Peros çamaşır suyu 5 litre 7,75 TL, Kireç çözücü 1 litre 7,95 TL, Sıvı Arap sabunu 1 litre 5,95 TL, Mikrofiber temizlik bezi 19,90 TL ve Yüzey temizleyici 2,5 litre 8,95 TL fiyatı ile satışta olacak.

BİM 4 Aralık 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelen fırsat ürünlerini sizler için yukarıda listeledik. BİM Aktüel listesi ile gelen hafta içi indirim fırsatları Yarından itibaren başlıyor. Beğendiğiniz ürünler varsa ürünlerin stoklarla sınırlı olarak markete geldiğini unutmayın. BİM 7 Aralık 2018 Cuma kampanyası ile ilgili geniş bilgi ile en kısa süre içerisinde sizlerle sitemizden paylaşacağız.

BİM Aktüel 4 - 7 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu! BİM Aktüel Salı Haftanın Önerileri Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu