Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Aktüel 30 Kasım – 4 Aralık Kataloğu ile Haftanın İndirimleri Belli Oldu

BİM market Kasım ayının son aktüel ürünler kampanyasının hazırlıklarını bitirdi. Cuma günü başlayacak olan Kasım ayının son kampanyası içerisinde bir hafta boyunca raflarda kırılacak ürünler bulunuyor. Kasım 2018 döneminde başarılı bir kampanya dönemi geçiren BİM market Aralık ayında da aynı başarıyı göstereceğinin sinyallerini vermeye başladı bile. BİM Aktüel 30 Kasım 2018 kataloğu aynı zamanda Aralık ayının ilk kampanya kataloğu olma özelliğini de taşıyor. Çünkü 30 Kasım 2018 tarihinde başlayacak olan indirim fırsatları 4 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek. BİM market yeni hazırladığı kataloğun içeriğine kalitesi konusunda da kendisine son derece güveniyor. Rakipsiz ürün ve fiyatları ile vatandaşların karşısına çıkan BİM market Bu hafta da keyifli alışveriş imkanını sizlere sunuyor.

BİM marketlerde Cuma günü başlayacak kampanyanın tanıtımı sosyal medya üzerinden yapıldı. Sosyal medyada yoğun ilgi gören bu Kataloğun içerisinde onlarca üründe fırsat bulunuyor. 30 Kasım BİM aktüel kataloğu devam ettiği sırada Buna ek olarak Salı günü haftanın önerileri kampanyası başlayacak. Bu 2 katalog birbirinin tamamlayıcısı niteliğinde olurken, İkisinde de gerçekten uygun fiyatlar yer alıyor. BİM Aktüel’in her kampanyası vatandaşlar tarafından merakla ve heyecanla bekleniyor. Özellikle bu hafta teknoloji ürünlerinin büyüklüğüne bakarsak BİM Markete uğramakta zaman kaybetmemenizde yarar var. Çünkü stoklarla sınırlı olan teknoloji ürünlerini kaçırırsanız üzülürsünüz. İsterseniz bu hafta BİM Aktüel katalog içerisinde hangi ürünler indirimde Birlikte bakalım…

BİM AKTÜEL CUMA FIRSATLARI

BİM market bu hafta daha katalog üzerinde özel bir çalışma gerçekleştirmiş ve Sizler tarafından en çok istenen ürünleri indirme koymuş. Kasım ayı kaliteli kampanyalarının ardından aralık ayında da bu düzenin sürdürmeyi planlayan BİM aktüel kataloğu ile bu hafta teknoloji şenliği yaşanacak. BİM Marketin Cuma günü başlayacak olan kampanyası içerisinde Hometech Alfa 600 C notebook 999 TL kredi kartına Peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile satışa sunulacak. Aynı zamanda Bu hafta BİM markette HP wifi bağlantılı Yazıcı 169 TL ve kredi kartına 6 taksit imkanı ile satışta olacak. Tabii ki indirimler bununla bitmiyor BİM marketleri Bu hafta gelecek ürünler arasında Oyuncu kulaklık 75 TL, wireless charger 45 TL, Taşınabilir şarj aleti 79 TL, Oyuncu Mouse 32,50 TL, Oyuncu klavye 65 TL ve 4’lü USB port 22,50 TL fiyatı ile sizlere sunulacak. BİM Marketin ilk sayfası gerçekten çok dolu. Bu ürünlerin yanı sıra ilk sayfadan satışa sunulan diğer ürünler ise; Kız erkek çocuk bot 24,90 TL, Kadın erkek bot 29,90 TL, Lisanslı çocuk mont 39,90 TL, Lisanslı çocuk şemsiyesi 19,90 TL, Kısa fermuarlı polar kadın 24,90 TL, Eşofman altı kadın erkek 19,90 TL, Kısa fermuarlı polar erkek 24,90 TL.

BİM AKTÜEL HAFTANIN FIRSATLARI

Bu haftaya özel BİM Aktüel indirim listesi içerisinde her zaman olduğu gibi mutfak grubu ürünlerde de güzel fırsatlar görüyoruz. BİM Marketin cuma kampanyası kaçırılmayacak türden ürünlerle dolu. Bu hafta BİM Aktüel de Kütahya Porselen 12 parça yemek takımı 49,90 TL, Chefs ikili tava seti 39,90 TL, Chefs crep tava 21,90 TL, Borcam kare tepsi 16,90 TL, Cam kapaklı sahan 32,90 TL, Pedallı çöp kovası 14,90 TL, Seramik üçlü baharatlık seti 19,90 TL ve Sürahi 9,95 TL. BİM Aktüel broşürü son sayfasındaki indirimlerde onlarda üründen oluşuyor. BİM marketlerde bu hafta Mikrofiber yorgan çift kişilik 49,90 TL, Seccade 16,90 TL, Termal içlik takımı 34,90 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. BİM market mutfak ürünlerinin devamında ise Organizer sepet 4,25 TL, Bulaşıklık 6,50 TL ve Gondol tek fiyat plastik ürünler 2,95 TL Fiyatıyla sizlere ulaşıyor.

BİM 30 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelen fırsatlar bu şekilde. BİM Markete gelecek indirimleri kaçırmak istemiyorsanız düzenli olarak sitemizden BİM Aktüel haberlerini takip edebilirsiniz.

BİM Aktüel 30 Kasım - 4 Aralık Kataloğu ile Haftanın İndirimleri Belli Oldu BİM Aktüel 30 Kasım - 4 Aralık Kataloğu ile Haftanın İndirimleri Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu