Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Aktüel 20 – 23 Kasım 2018 İndirim Kataloğu

BİM Aktüel bu hafta “ Haftanın önerileri” Başlığı ile yayınladığı tek sayfalık broşür içerisinde farklı kategorilerde muhteşem ürünleri sizlere ulaştırmaya devam ediyor. Bu hafta BİM market yine ön plana çıkan ürünleri ile reyonlarını doldurmaya hazırlanıyor. Son derece kaliteli ürünlerini çok uygun fiyatlarla raflara taşıyan ünlü marketler zincirinin indirimleri genellikle gıda grubu ürünlerden oluşuyor. Diğer yandan hatırlatmakta yarar var BİM Marketin 16 Kasım 2018 tarihinde yayınlanan aktüel ürünler kataloğu içerisinde bulunan ürünleri de hala indirimde. En yakın BİM market mağazasında uğrayarak henüz tükenmeyen ürünleri satın alabilirsiniz.

BİM Aktüel 20 Kasım 2018 Salı kataloğu içerisinde hangi ürünler var? Bu hafta 20 Kasım BİM aktüel kataloğu ile hangi ürünler indirime girecek? BİM Salı Aktüel ürünleri neler? Binlerce vatandaş Bu soruların yanıtını merak ediyor ve internet üzerinde arıyor. BİM Market’in bu haftaki ürünlerini inceledik ve sorularınızın yanıtını tek tek veriyoruz. Özellikle salı günleri genellikle tek bir ürün grubu üzerinde indirim kampanyası yapan BİM market bu hafta Bu ürün grubunu gıda ürünlerinden seçti. Temel gıda ürünlerinde yaptığı indirimler ve adından söz ettirmeyi Başaran BİM Aktüel yeni kataloğunda fırsatlarla sizleri buluşturuyor. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve BİM Aktüel Salı kataloğu ile gelen indirimler inceleyelim.

BİM 20 KASIM 2018 SALI AKTÜEL ÜRÜNLERİ

BİM Aktüel 20 Kasım Salı indirimlerinin detaylarını sizler için araştırdık. Özellikle temel gıda ürünlerinde indirim kampanyası bulunan kataloğun tek sayfadan oluştuğunu tekrar hatırlatalım. Dikkat çeken markaların ürünlerine yer veren Bir markette bu hafta 950 gram Pervin geleneksel tereyağı kova tuzlu 34,90 TL fiyatı ile satışta olacak. Bunun yanı sıra 1 litre Çotanak ceviz yağı 14,95 TL, 10 kilogram efsane 19,95 TL, 2500 gram saban kırmızı mercimek 10,45 TL, 2500 gram saban pilavlık bulgur 6,75 TL, 2500 gram Şaban nohut 16,95 TL fiyatı ile bu Katalogda satışa çıkacak. Tabii ki BİM marketin indirimleri bununla bitmiyor. BİM Aktüel haftanın önerileri kampanyası içerisinde 5 kilogram efsane pilavlık pirinç 16,45 TL, 350 gram Filiz sebzeli burgu makarna 1,85 TL, 350 gram Filiz yumurtalı uzun erişte 1,85 TL Fiyatıyla satışta olacak.

20 KASIM BİM MARKET İNDİRİMLERİ

20 Kasım BİM aktüel kataloğu indirimleri tek sayfadan oluşuyor ama içerisinde onlarca ürün var. Sadece Türk lezzetlerine değil dünya lezzetlerine de bu katalogda yer veren Bim markette bu hafta Indomie 5’li Avantaj Paket Tavuk Çeşnili Hazır Noodle 4,95 TL ve Indomie 5’li Avantaj Paket Köri Çeşnili Hazır Noodle 4,95 TL Fiyatı ile satışa çıkıyor. Makarna olur da turşu olmaz mı? BİM Aktüel bu hafta makarnaların yanında keyifle tüketmeniz için 2550 gram fıçı salatalık turşusu 8,95 TL, 2500 gram fıçı lahana turşusu 11,50 TL, 2500 gram fıçı Karışık turşu 9,95 TL dört buçuk litre Orkide rafine Ayçiçek Yağı 29,95 TL fiyatıyla sizlere sunuluyor.

BİM 20 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile Salı günü kampanyaya girecek ürünler bu şekilde. Son dönemlerde yaşanan ekonomik krize inat BİM market fiyatlarını en düşük seviyede tutmaya devam ediyor. Bugüne kadar yayınlanan BİM Aktüel kataloglarında da gördüğümüz gibi bundan Sonrasında da BİM Marketin fiyatları değişmeyecek gibi duruyor. BİM 23 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu da belli oldu. Sizler için öncelikle bu katalog içerisinde öne çıkan ürünleri daha sonra da kataloğun tamamını inceleyip paylaşacağız.

BİM Aktüel 20 - 23 Kasım 2018 İndirim Kataloğu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu