Bim Aktüel 14 Ağustos 2018 Kampanya Kataloğu Yayınlandı

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
12 Ağustos 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Bim market yeni haftanın ilk kampanya kataloğu olan 14 Ağustos tarihli aktüel ürünler kataloğunu sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı. Haftanın ilk kataloğu her zaman olduğu gibi tek sayfa ve temizlik ürünlerinden oluşuyor. Genellikle ilk kataloğu gıda ve temizlik ürünleri olacak şekilde hazırlayan bim’de bir sonraki katalog çok daha detaylı ve evin tüm ihtiyaçlarına yönelik ürünler bulunduruyor.

Bim aktüel ile gelen haftanın ilk kataloğunda hangi ürünler var? ve fiyatları nasıl bu soruların cevabı yazımızda. Yani haftanın ilk kataloğunda yaklaşan bayram öncesi ev temizliği yapacak kişilerin ekonomisine katkı sağlayacak temizlik ürünlerinde indirimler bulunuyor. Kısaca katalog hakkında bilgi verdikten sonra buyurun kataloğun tamamına bir göz atalım.

Bim 14 Ağustos 2018 Salı

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden olan bim’de Salı günü yanı 14 Ağustos tarihinden itibaren tüm marketlerde yer alacak ürünler ve fiyatları şu şekilde olacak.

  • Finish powerball 100 tablet 44,90 TL
  • 2’li sprey power & shine cif 16,95 TL
  • Peros 4 kg. bulaşık deterjanı 11,50 TL
  • Omo 8 kg. toz deterjan 39,90 TL
  • Güldal ultra çamaşır suyu 8,25 TL
  • Bulut 1,5 lt. konsantre yumuşatıcı 8,95 TL
  • Miss 1,5 lt. sıvı arap sabunu 6,75 TL
  • Miss 1 lt. kireç çözücü 6,95 TL
  • Orka 2 lt. beyaz sirke 3,45 TL

[su_button url=”https://www.aktuelbilgiler.com/bim-aktuel-ile-uygun-fiyatli-iphone-6-cep-telefonu-kampanyasi/” target=”blank” style=”3d” background=”#bd0940″ color=”#ffffff” size=”6″ center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: expand” icon_color=”#ffffff” desc=”Bim bu hafta sonu uygun fiyat ile iPhone 6 32 GB Satışı yapacağını duyurdu. Kampanya detaylarını tıklayıp inceleyebilirsiniz.” title=”Bim iPhone 6 Cep Telefonu Kampanyası”]Bim iPhone 6 Cep Telefonu Kampanyası[/su_button]

İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (4)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Mesut 8 ay önce

Osmaniye ili bahçe ilçesinde ki bim şubesi çalışanları 17 ağustos cuma günü gelen real derin dondurucuyu arkadaşlarına öncelik tanıdılar bu bim gibi büyük bir mağazaya yakışmadı.

Gökhan 8 ay önce

Araç için USB li teyp getirin lütfen

Esra 8 ay önce

Lütfen ucuz makyajlar getirirmisiniz? Yada makyaj seti süs esyalarıda olabılır raflar falan

Seda 8 ay önce

Lütfen elektrikli saç getirir misiniz

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com