Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Aktüel 12 – 15 Mart 2019 İndirim Kataloğu! Bim Market Salı Haftanın Önerileri

BİM Aktüel bu hafta yine tüketicileri sevindirecek bir indirim kampanyası da hazırladı. Salı günü başlayacak olan indirimli ürünler yeni bir kampanya kataloğu ile duyuruldu. Sosyal medyada yayınlanan kampanyanın içerisinde birçok ürün bulunuyor. BİM market tanıtımını yaptığı ürünlerin sınırlı sayıda raflarına taşıyor. Bu nedenle acele etmek gerekiyor. BİM aktüel ürünler salı kampanya kataloğu içerisinde yer alan indirimli ürünleri tüketiciler çok merak ediyor. Hesaplı ve kaliteli alışverişin her zaman bir numaralı adresi olmaya devam eden ünlü marketler zincirinde Salı günü gelecek olan indirim fırsatlarını detaylı bir şekilde inceledik. BİM aktüel kataloğu her zaman olduğu gibi bu hafta da en uygun fiyatlarla geldi.

12 Mart BİM Aktüel salı kampanyası içerisinde uzun zamandan beri beklenen bir indirim fırsatı bulunuyor. BİM market bir süredir salı kampanyalarında temizlik ürünleri satılıyordu. Temizlik ürünlerinin yüksek fiyatlarından şikayetçi olan tüketiciler ise BİM marketten böyle bir kampanya yapılmasını dört gözle bekliyordu. Nihayet tüketicilerin beklediği indirimler BİM Aktüel salı kataloğu ile bu hafta geliyor. Çünkü BİM markette bu hafta Temizlik Ürünleri kampanyası yapılıyor. Tek sayfalık bir indirim kampanyası hazırlayan ünlü marketler zinciri kısıtlı sayfa içerisinde onlarca ürüne yer veriyor. BİM Aktüel 12 Mart 2019 haftanın önerileri kataloğu ile gelen indirimli ürünleri haberimizin devamında detaylı bir şekilde listeledik. Sizleri daha fazla merakta bırakmayalım ve bu hafta gelecek olan indirim fırsatlarını yakından inceleyelim.

BİM MARKET HAFTANIN ÖNERİLERİ

BİM market 12 Mart 2019 aktüel ürünler kataloğu ile başta da belirttiğimiz gibi temizlik grubu ürünler de bu hafta indirim kampanyası var. Sayfanın ilk bölümde baktığımızda Fairy özel seri 90’lı bulaşık makinesi tableti 68,90 TL Fiyat etiketi ile dikkatimizi çekiyor. Fairy Green serisi olan bu ürünü kesinlikle kaçırmayın. Yine Fairy elde yıkama bulaşık sıvısında da kampanya var. 6X650 ml Fairy bulaşık sıvısı Bu hafta BİM markette 32,90 TL Fiyat etiketi ile sizlere ulaşacak. Bulaşık deterjanlarının yanı sıra BİM market çamaşır deterjanlarında da kampanya yapıyor. Alo toz deterjan 7 kilogram 36,90 TL olarak bu hafta satışa çıkacak olan ürünlerden biri oluyor. BİM aktüel ürünler kataloğu bu hafta Evinizdeki Bütün temizlik ihtiyaçlarını karşılamaya kararlı gibi görünüyor. Domestos 2 kg + Cif krem 1500 ml 18,95 TL’ye fiyat etiketi ile satışa çıkarken, Fakir Parket ahşap temizleyici 1000 ml 5,75 TL, CİF mutfak banyo spreyi 8,45 TL ve Marc çamaşır makinesi temizleyici 12,50 TL olarak raflarda sizi bekliyor.

BİM Aktüel 12 - 15 Mart 2019 İndirim Kataloğu! Bim Market Salı Haftanın Önerileri

BİM AKTÜEL SALI KATALOĞU

BİM Aktüel haftanın önerileri kataloğunun 2 bölümünde de yine temizlik ürünleri ve ev ürünleri bulunuyor. Bim markette bu hafta Air Wick oda spreyi 11,95 TL Fiyat etiketi ile satışa çıkıyor. Doğal temizlik ürünleri konusunda da özenli olan bir markette bu hafta Beyaz sirke 2 litre 4,95 TL’den satışta olacak. BİM marketin çamaşır deterjanı kampanyasını yukarıda sizlere vermiştik. Çamaşır yumuşatıcısı konusunda da kampanya yapan ünlü marketler zincirinde Bulut Konsantre yumuşatıcı bir buçuk litre 9,95 TL Fiyat etiketi ile sizlerle buluşacak. BİM Aktüel katalog indirimleri içerisinde kampanya ve fırsatların ardı arkası kesilmiyor. Bu hafta BİM markette temizlik bezi 4,95 TL, Vileda çizmez sünger 3,95 TL, Streç film 9,90 TL, 500 mililitre sıvı sabun çeşitleri 9,95 TL fiyatı ile sizlere ulaşacak. Normalde yüksek ücretli satın alabileceğimiz çocuk bezi çeşitleri de Bim markette bu hafta indirimli ürünler arasında. 9 – 15 kilogram arası Prima külot çocuk bezi 27,95 TL ve Külot bebek bezi 15 adet 15+ kg 27,95 TL olarak bu hafta sizlerle buluşacak.

BİM Aktüel 12 - 15 Mart 2019 İndirim Kataloğu! Bim Market Salı Haftanın Önerileri

BİM 12 Mart 2019 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta gelecek olan indirimli ürünleri sizler için listeledik. BİM Marketin salı kampanyası devam ettiği sırada BİM 15 Mart 2019 aktüel ürünler kampanyası başlayacak. Cuma günü gelecek olan indirim fırsatlarını da sitemizde bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu