BİM Aktüel 11 Ocak 2019 Kataloğunda Uygun Fiyatlı Kumtel Ankastre Set Kampanyası

NAVİGASYONKumtel Ankastre FırınKumtel Ankastre OcakKumtel Davlumbaz Türkiye’de binlerce şubesiyle tüketicilere hizmet vermeye devam eden BİM market her hafta güncel aktüel ürünler katalogları ile siz değerli tüketicilerin aile bütçesine hitabeden indirimler yapmayı sürdürüyor. Evinizin bütün ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılayabileceğiniz ünlü marketler zincirinde yeni haftanın indirim broşürü belli oldu. BİM aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta […]

08.01.2019 - 15:00
20.01.2019 - 16:17
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Türkiye’de binlerce şubesiyle tüketicilere hizmet vermeye devam eden BİM market her hafta güncel aktüel ürünler katalogları ile siz değerli tüketicilerin aile bütçesine hitabeden indirimler yapmayı sürdürüyor. Evinizin bütün ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılayabileceğiniz ünlü marketler zincirinde yeni haftanın indirim broşürü belli oldu. BİM aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta indirime girecek Kumtel markasının ankastre seti tüketicilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Üçlü set olarak satışa sunulacak olan ürünün her biri ayrı özellikler taşıyor. 11 Ocak BİM aktüel kataloğu ile gelecek olan ankastre set hakkında detaylı bilgileri Bugün sizlerle paylaşacağız. Cuma günü BİM Markete gelecek olan Kumtel ankastre seti kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun Çünkü ürün stoklarla sınırlı.

BİM Aktüel 11 Ocak 2019 kataloğu ile satışa sunulacak olan Kumtel ankastre set 3 parçadan oluşuyor ve fiyatı 799 TL. Geçtiğimiz yıl içerisinde birkaç defa BİM Marketin aktüel ürünler kataloğu içerisinde kampanya sunulan ürün Ocak ayında da sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Özellikle yeni ev yaptıranlar için kaçırılmayacak bir fırsat piyasa değerinin neredeyse yarı fiyatına sizlere ulaşacak. BİM Markete gelecek olan ankastre seti detaylı olarak parça parça sizler için inceliyoruz.

Kumtel Ankastre Fırın

Bu hafta BİM aktüel kataloğu ile satışa sunulacak olan ankastre setin en büyük parçası olan Kumtel ankastre fırın 57 litre iç hacmi ile aynı anda iki tepsi pişirme kapasitesi ile sizlerle buluşuyor. Isı kontrolü sağlamak için ayarlanabilir termostatı bulunan ürün Aynı zamanda 2 adet emaye tepsi hediyesi ile birlikte sizlere gelecek. Fırının Ön kapağı kolay sökülen yapılabildiği için temizlik imkanı da daha kolay oluyor.

Kumtel Ankastre Ocak

BİM Aktüel bu hafta kataloğu içerisinde satışa sunulacak olan ankastre setin Diyar bir parçası ise Kumtel ankastre ocak. Dört gözlü da sistemi ve gaz emniyet sistemi bulunan Ocak’ta otomatik Çakmak ve emaye Izgara da var. LPG ve doğalgaz dönüşüm sistemine sahip olan Ocak kesinlikle çok işinize yarayacak.

Kumtel Davlumbaz

11 Ocak BİM aktüel kataloğu içerisinde satışa sunulacak olan Kumtel ankastre setin son parçası ise Kumtel ankastre davlumbaz. Piramit tasarımı ile dikkat çeken davlumbaz 2 adet alüminyum filtre ve ön aydınlatma lambaları ile geliyor. ipx0 koruma sınıfına dahil Olan Kumtel ankastre davlumbaz içerisinde aynı zamanda 450 m3 çekiş gücü bulunuyor. Şık tasarımı ve 5 adet butonu ile sizlerin dikkatini çekecek olan ürünü 163 watt güce sahip.

BİM 11 Ocak 2019 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek indirim fırsatlarını daha yakından takip etmek istiyorsanız sitemizde ürünlerle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir yorum görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim