Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 3 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Haftanın Önerileri Belli Oldu

Merakla beklenen BİM market 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu tüketicilerle paylaşıldı.  Bu hafta salı günü BİM market reyonlarında özellikle temizlik ürünlerinde büyük indirim tüketicileri bekliyor. BİM market bu hafta salı günü aktüel ürünler kataloğu ile hangi ürünleri indirimli olarak satacak sorusunun yanıtını bizde sizler için Araştırdık. Başta BİM olmak üzere bütün marketler zincirlerinin aktüel ürünler katalogları güncel olarak haberlerimiz de bulabilir haftanın indirimlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca ünlü marketler zincirine gelmesini istediğiniz ürünleri, görüş ve önerilerinizi sitemizin yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. BİM aktüel ürünler kataloğu ile her zaman olduğu gibi bu hafta da çok cazip fırsat ve kampanyalar tüketicileri bekliyor. Fakat ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım ve kaçırmamak için elinizi çabuk tutun diyelim.

3 Temmuz 2018 BİM aktüel kataloğu kampanya detayları baktığımızda yine çok kaliteli temizlik ürünlerinde indirimleri görüyoruz. BİM salı aktüel kataloğu içerisinde içecek ürünlerinde de göze çarpan ürünler var. Her zaman müşteri memnuniyetini ve Kaliteyi ön planda tutan ünlü Marketler Zinciri yine kaliteli ürünler de indirime gitmiş gibi görünüyor. Salı ve cuma günleri özel kataloglar yayınlayan ve müşterilerini memnun bırakan BİM Market’in bu haftaki aktüel ürünler kataloğu detaylarına geçelim.

BİM AKTÜEL 3 TEMMUZ 2018 KATALOĞU İNDİRİMLERİ

BİM Aktüel 3 Temmuz 2018 kataloğu ile bu hafta Market raflarına gelecek ürünler de başta da belirttiğimiz gibi Temizlik Ürünleri dikkat çekiyor.  Kaliteli Temizlik Ürünleri indirimli olarak satışa sunan ünlü marketler zincirinde bu haftanın indirimleri şu şekilde;

  • 2×1440 ml İkili Paket Vernel Max 21,95 TL
  • 112 yıkama Vanish Gold Leke Çıkarıcı 19,95 TL
  • İkili paket cif krem + domestos 14,95 TL,
  • 2’li WC Blok Bret Blue Aktiv 9,95 TL

BİM MARKET 3 TEMMUZ SALI AKTÜEL ÜRÜNLERİ

BİM market 3 Temmuz salı aktüel ürünler kataloğunun içecek bölümünde de indirimli ürünler yer alıyor.  Bu bölümdeki ürünlerin detaylarına baktığımızda ise,

  • 1000 gram Doğuş Filiz çay 20,95 TL
  • 200 ml Teatone Şeftali Şoğuk Çay 0,50 krş.
  •  6×200 ml Akmina Doğla Zengin Mineralli Gazlı İçecek 3.95 TL
  • 1LT Lipton Soğuk ÇaY 2,45 TL fiyatları ile oluyor.

BİM 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta market raflarına gelecek ürünler bu kadar.  Her zaman detaylı ürünleri ve kampanyaları ile dikkat çeken ünlü marketler zincirinin indirimli ürünlerinin görsellerini haberimizin devamında bulabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”16663″]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu