Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 3 Nisan – 10 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu “Haftanın Önerileri” Kampanyası Yayınlandı!

BİM Market mağazalarında her hafta yayınlanan aktüel ürünler kataloğu şenlikleri hız kesmeden devam ediyor. Salı ve Cuma günleri için ayrı ayrı özel kataloglar hazırlayan Bim market 3 Nisan 2018 aktüel ürün kataloğu ile yine göz dolduruyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına özen gösteren, her zaman cazip ve ekonomik kampanyalar düzenleyen Bim aktüel ile bu hafta yüzünüz gülecek. 3  Nisan Salı gününden itibaren raflarda yerini alacak olan aktüel ürün indirimleri 10 Nisan günü sona erecek. Bim market müşterileri için biz de bu hafta özel olarak yayınlanan aktüel ürün kataloğu üzerinde detaylı bir inceleme yaptık.

BİM’DEN HAFTA İÇİNE ÖZEL KAMPANYA

Bim market 3 Nisan kataloğunu Salı gününe ve takip eden bir haftaya özel olarak hazırladı. 3 Nisan Salı günü BİM raflarında olacak olan indirimli ürünleri bir hafta boyunca uygun fiyatlara satın alabileceksiniz. Zaten her zaman aile bütçesine önem vererek, kaliteli ürünleri toptan fiyatına perakende olarak satan Bim, aktüel ürün kataloglarında ise adeta damping gibi indirimlere gidiyor. Aile bütçesini düşünenlerin, uygun fiyatlı ama kaliteli alışveriş yapmak isteyenlerin indirim günlerinde yolu mutlaka Bim marketten geçiyor. Türkiye’de yüzlerce şubesi bulunan Bim market, özellikle İstanbul’da hemen hemen bütün mahallelerde vatandaşlara adeta komşusu gibi hizmet vermeyi sürdürüyor.

BİM 3 NİSAN AKTÜEL ÜRÜN KATALOĞUNDA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ KAMPANYADA

Salı gününe özel olarak hazırlanan Bim 3 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu az ama öz olarak hazırlanmış. Tek sayfadan oluşan katalogda, temizlik ürünlerinde çok özel indirimler yapılmış. İndirim detaylarına bakacak olursak; 90’lı Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülü 49,90 TL, 2’li Fairy Hero Bulaşık Süngeri 5,95 TL, Flora Balerina Temizlik Seti 34,95 TL, 4kg Flower Bulaşık Deterjanı 9,45 TL, 7 kg Artmatik Toz Deterjan 18,95 TL, 4 Litre Güldal Ultra Çamaşır Suyu 7,95 TL, 1 litre Miss Kireç Giderici 5,90 TL, 1,5 Litre Miss Sıvı Arap Sabunu 5,95 TL fiyatı ile sizlere sunuluyor. Elbette bu kadar değil, Bim market indirimlerinde 5 Litre Bulut Özel Seri Çamaşır Yumuşatıcısı 9,50 TL, 12 Rulo Queen Parfümlü Tuvalet Kağıdı 18,95 TL, 24’lü Queen Parfümlü Tuvalet Kağıdı 18,95 TL ve 2,5 Litre Işıl Sıvı Sabun 5,95 TL fiyatı ile tüketicilere ulaşıyor.

3 Nisan Bim aktüel kataloğu ile de müşterilerin yüzünü güldürmeye, aile bütçesine katkı sağlamaya kararlı olan Bim marketin diğer indirimli ürünlerine de sitemizden güncel olarak ulaşabilir, kampanyalardan sürekli haberdar olabilirsiniz.

Bim 3 Nisan - 10 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu “Haftanın Önerileri” Kampanyası Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu