Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 3 – 9 Temmuz Aktüel Ürünler Kataloğu ile Bu Hafta İndirime Giren Ürünler

BİM Aktüel 3 – 9 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacak indirim fırsatlarını vatandaşlara duyurdu. Yine dikkat çekici bir kampanyaya imza atan ünlü marketler zincirinin fırsatları vatandaşları oldukça memnun edeceğe benziyor. BİM aktüel ürünler kataloğu ile 3 Temmuz tarihinden itibaren raflarda olacak ürünler belli olurken, biz de Sizler için bu ürünlerin detaylarını inceledik. 3 Temmuz salı günü itibariyle bir market raflarında yerini alacak olan ürünlere geçmeden önce sizlere Bu ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu bir kez daha hatırlatalım.  Eğer katalog içerisinde beğendiğiniz ürünler varsa mutlaka kampanya günü erken saatlerde BİM market mağazalarını uğramanız da yarar var.

Türkiye genelinde bulunan binlerce mağazası ile hizmet veren ve her zaman tüketicilere uygun fiyat garantisi sunan ünlü marketler zinciri BİM 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bir kez daha fırsatlarını yayınladı. Vatandaşların bütçesini hitap eden,  ekonomik alışveriş imkanı sağlayan Ve her kesime hitap eden kaliteli ürünleriyle beğeni toplayan ünlü marketler zincirinde Bu hafta yine çok uygun alışveriş imkanı sizlere sunuluyor.  Bu hafta da bütçenize uygun alışveriş yapmak istiyorsanız mutlaka yolunuz bir markete düşmeli. İsterseniz Sözü daha fazla uzatmayalım ve bu hafta hangi ürünler BİM Market’te indirim ne olacak, BİM aktüel ürünler kataloğu ile rafları hangi ürünler gelecek gelin birlikte bakalım.

BİM AKTÜEL 3 TEMMUZ 2018 İNDİRİM KAMPANYASI

BİM Aktüel 3 Temmuz 2018 indirim kampanyası içerisinde yine sıcak yaz günlerinde içinizi serinletecek içecek ürünlerinde kampanya var. Bu hafta BİM market raflarında;

  • Vernel Max 2 X 1440 ML  ikili paket 21,95 TL
  • Venüs Gold leke çıkarıcı 112 yıkamaya kadar 19,95 TL
  • Domestos +   cif krem ikili paket 14,95 TL
  • Blue Aktiv  ikili verecek klozet bloğu 9,95 TL

3 TEMMUZ 2018 BİM AKTÜEL İNDİRİM FIRSATLARI

3 Temmuz 2018 BİM Aktüel indirim fırsatları Tabii ki bu kadar az değil. Bu hafta yine BİM marketlerde indirime girecek ürünlerin listesi şu şekilde;

  • Doğuş Filiz Çay 1000 gram 20,95 TL
  • Teatone Şeftali Şoğuk Çay 0,50 krş.
  • Akmina doğal zengin mineralli gazlı içecek 6 x 200 ml 3,95 TL
  • Lipton soğuk çay 1 litre 2,45 TL.

BİM 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile markete gelecek ürünler 6 Temmuz Pazartesi gününe kadar geçerli olacak. Güncel BİM aktüel ürünler kataloğu ondan haberdar olmak için siz de düzenli olarak sitemizi takip edebilirsiniz.  Ayrıca bir markete gelmesini istediğiniz ürünleri ve ünlü marketler zinciri hakkında görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden sitemize ulaştırabilir,  görüşlerinizi diğer takipçilerimizle de paylaşabilirsiniz.

Bim 3 - 9 Temmuz Aktüel Ürünler Kataloğu ile Bu Hafta İndirime Giren Ürünler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu