Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 29 Mayıs – 4 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 29 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta Market raflarına gelecek olan indirimli ürünleri takipçileriyle paylaştı.  29 Mayıs 2018 Salı günü başlayacak olan indirimli ürünler 4 Haziran Pazartesi günü sona erecek. Oldukça kaliteli ve kapsamlı ürünlerden oluşan bir katalog hazırlayan ünlü marketler zinciri kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş yapmanın yine en doğru adresi oluyor.  Aktüel ürünler kampanyası ile BİM market raflarını gelen ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmamak ve kampanya günlerinde acele etmek gerekiyor.  Türkiye’nin 81 ilinde onlarca şubesi ile hizmet veren ünlü Marketler Zinciri artık size bir komşu kadar yakın.  BİM aktüel ürünler kataloğu ile gelen indirimleri her köşede göreceğiniz BİM market mağazalarına uğrayarak satın alabilirsiniz.

Müşterilerine her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vererek memnun bırakan BİM market yeni aktüel ürünler kataloğu ile de evlerinize uygun fiyatlı alışveriş yapmanıza imkan sağlıyor. Her hafta BİM aktüel ürünler kataloğu ile raflara gelen ürünlerden haberdar olmak isteyenler ise sitemizden indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olabiliyor.  Bu hafta yine bir markete gelecek olan indirimli ürünleri sizler için listeledik.   Her geçen gün Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubelerini biraz daha arttıran BİM market kaliteli özel indirimleriyle Bu hafta yine sizlere hizmet veriyor.  İsterseniz haftanın indirimli ürünleri ne hemen göz atalım ve bu hafta çok yazık ve kampanyaları ile hangi ürünler Bim Market raflarına geliyor bir bakalım.

BİM AKTÜEL 29 MAYIS – 4 HAZİRAN İNDİRİMLERİ

Bim market 29 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak indirim kataloğunu yayınladı. Katalog her ne kadar tek sayfadan oluşsa da yine dolu dolu. Bu hafta Bim markette daha çok temizlik ürünleri indirimli olarak karşımıza çıkıyor. 29 Mayıs Bim aktüel kataloğu ile Mr Green Deterjan Hazneli Mop 34,90 TL, Bind Activit Bulaşık Makinesi Tableti 60’lı 22,45 TL, Eyüp Sabri Doğal Misvak özlü Macunu +Diş Fırçası 9,90 TL, Bulut Konsantre Yumuşatıcı 7,50 TL, Güldal Ultra Çamaşır Suyu 4lt 8,25 TL, Bulut Konsantre Yumuşatıcı 7,50 TL ve Tül ve Çamaşır Beyazlatıcı 4,95 TL olarak satışa sunuluyor. Elbette her hafta büyük kampanyalar yapan Bim, bu kadar indirimle yetinmiyor. 29 Mayıs Bim aktüel ürünler kataloğu ile Çok Amaçlı 4’lü Temizlik Bezi; 4,90 TL, Orka Beyaz Sirke;3,25 TL, Flinka 5’li Temizlik Bezi;3,50 TL, Cif Her Yer Temizlik Spreyi;7,95 TL, Smeel& Good Oda Kokusu;6,90 TL, , Detan Sinek Kovucu Elektrolit Yedek Şişe 6,90 TL, Detan Sinek Kovucu Vücut Spreyi;4,90 TL ve Detan Sinek Kovucu Elektrolit;9,90 TL olarak sizleri bekliyor.

BİM 29 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu ile Bu hafta yine dolu dolu indirimleri sözler için listeledik.  Eğer BİM market indirimlerinden size de anında haberdar olmak istiyorsanız düzenli olarak sitemizi takip edebilirsiniz.

Bim 29 Mayıs – 4 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu