Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 23 – 26 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Bim’de Bu Hafta İndirimli Ürünler Neler?

BİM Aktüel Salı kataloğu ile bu hafta market raflarında yerini alacak indirim fırsatları sosyal medya üzerinden yayınlandı. BİM Marketin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan aktüel ürünler tüketicilerden yoğun ilgi gördü. Kampanyaları ile her zaman tüketicileri memnun bırakmayı Başaran ve kampanyalarında çok erken tarihlerde duyurarak tüketicilerine haberdar eden BİM market yeni haftada indirim şenliğini sizlerin evlerine taşıyor.  Son dönemlerde zorlaşan piyasa şartlarına inat BİM Marketin uygun fiyatları tüketicileri memnun bırakıyor. BİM Aktüel 23 Ekim 2018 Salı günü başlayan kampanyası içerisinde adeta Hafta sonuna bir ön hazırlık yaptı diyebiliriz. Çünkü Bim Market genel olarak bu cuma günleri büyük kampanyasını yayınlıyor salı günleri yayınladığı ürünlerde de bu Kampanyayı destekliyor.

BİM Marketin uygun fiyatlı ürünleri arasında bu hafta genellikle kahve çeşitleri ve gıda grubu ürünlerde indirim sizlerle buluşacak. 23 Ekim BİM aktüel kataloğu ile eviniz kahve kokusu ile de olacak. Her hafta tek sayfalık bir broşür ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı sürdüren ve salı günlerinde adeta tek sayfada dev indirim kampanyaları imza atan BİM Market’in bu haftaki indirimli ürünleri sizler için detaylandırdık. Zengin ürün çeşitliliği ve uygun fiyat garantisi ile her daim Müşterin gözünde bir numara olmaya devam eden BİM Market’in bu haftaki indirimli ürünleri neler merak ediyorsanız haberimizin devamında bulabilirsiniz…

BİM AKTÜEL 23 EKİM KATALOĞU

BİM Aktüel 23 Ekim kataloğu ile başta da belirttiğimiz gibi bu hafta eviniz adeta kahve kokusu ile dolacak. Çünkü BİM market hem Türk kahvesi hem de nescafe çeşitlerinde indirim fırsatlarını bu kataloğunda sizlere sunuyor. Tek sayfadan oluşmasına rağmen BİM Aktüel yeni kataloğu içerisinde onlarca indirim kampanyası sizlerle buluşuyor. Prensiplerini değiştirmeyen ve her hafta tek sayfalık broşürlerini Salı günü paylaşan BİM Marketin gelecek indirimli ürünleri arasında Nescafe Classic 200 gram + Nescafe coffee mate 200 gram 15,95 TL fiyatı ile dikkat çekiyor. Kahve keyfi yapacağınız 2 ürüne tek bir ürün fiyatı ile marketlerden ulaşabilirsiniz. Yine bu hafta BİM markette üçü bir arada VIP hazır kahve 3,75 TL, 900 gram çözünebilir kahve 9,95 TL, 150 gram damla sakızlı Türk kahvesi 6,45 TL, 200 gram Osmanlı Dibek kahvesi 6,45 TL, 150 gram hazır sütlü Menengiç kahvesi 6,45 TL ve 500 gram Berk gold ekstra siyah çay 9,50 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

23 EKİM BİM AKTÜEL HAFTANIN ÖNERİLERİ

23 EKİM BİM AKTÜEL KAMPANYASI

23 Ekim 2018 tarihinde başlayan bir masal indirimleri 26 Ekim BİM Aktüel yeni kataloğunun yayınlanmasıyla sona erecek. BİM market bu hafta kahveleriniz ile çaylarınızı yanında afiyetle tüketebileceğiniz ürünlerde de indirim kampanyasını sizlere sunuyor. Ev yapımı tadında kek ve kurabiye çeşitlerini bu hafta BİM market raflarında bulabileceksiniz. 23 Ekim BİM aktüel kataloğu ile gelen indirimli ürünlerin devamında çokodamlalı ve kakaolu fındıklı muffin kek 3,45 TL,  limonlu Mini kek 5,50 TL, Ev yapımı tadında hazır kek 3,95 TL, 400 gram cevizli sarma 6,95 TL, Havuçlu tarçınlı kek 2,50 TL, Muzlu kek 9,95 TL ve fıstık parçalı ve fıstık ezmeli gofret 6,50 TL.

BİM 23 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu gördüğünüz üzere genellikle beş çayı tadında bir katalog. Keyifli kahveler ve keyifli keklerle birlikte BİM market aktüel kataloglarını incelemeye devam edebilirsiniz. Henüz BİM Marketin bu kampanyası başlamadı ama BİM market bu kampanya başlamadan BİM 26 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğunu tüketicilere duyurdu. Kısa süre içerisinde BİM Market’in yeni aktüel ürünler kataloğunun incelemesini de sizlerle buluşturacağız.

BİM 23 - 26 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Bim’de Bu Hafta İndirimli Ürünler Neler?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu