Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 2 Ekim – 5 Ekim Aktüel Ürünler Kataloğu ile Markete Gelen Fırsat Ürünleri

BİM Marketin merakla beklenen indirim kampanyası belli oldu. Salı günü için yayınlanan BİM aktüel kataloğu ile birbirinden kaliteli ve güzel ürünlerde indirim siz değerli tüketicilerle buluşuyor. Her hafta salı ve cuma günlerine özel iki ayrı katalog hazırlayan BİM market salı günü yayınladığı Kataloğun içerisinde daha çok gıda grubu ürünlerde indirim yapmayı tercih ediyor. BİM Market’in yeni aktüel ürünler kataloğu içerisinde yer alan fırsat ürünleri önce sosyal medya üzerinden duyuruldu ve vatandaşlar tarafından binlerce kez beğenilerek paylaşıldı. Kampanyalarını Daha sonra kendi resmi internet sitesinden de yayınlayan ünlü Marketler Zinciri yeni haftada da birçok üründe indirime gitti.

2 Ekim BİM aktüel kataloğu ile gelen indirim fırsatlarının detaylarına baktığımızda bu hafta da daha çok gıda grubu ürünlerde indirim karşımıza çıkıyor. Özellikle diyet ürünlerde yaptığı indirimlerle BİM market bu hafta adından çok söz ettirecek gibi duruyor. Salı günleri geleneğini bozmayan BİM yine tek sayfadan oluşan bir aktüel kataloğu hazırladı. Ekim ayının ilk kampanyasına da bu şekilde imza atan ünlü Marketler Zinciri Cuma günü yeni kataloğu ile sizlere hizmet vermeye devam edecek. Bu haftanın kaçırılmayacak kampanya ve fırsatları merak edenler için BİM Aktüel 2 Ekim kataloğunun detayları haberimizde sizleri bekliyor.

BİM AKTÜEL 2 EKİM İNDİRİM FIRSATLARI

BİM Aktüel 2 Ekim indirim fırsatlarının içerisinde başta da belirttiğimiz gibi diyet ürünlerde indirim sizlerle buluşuyor. Her hafta uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı bir katalog hazırlayan ünlü marketler Zinciri yeni kataloğunda 2 kilogram efsane tam buğday unu 3,95 TL fiyatı ile sizlere ulaştırıyor. Başta da belirttiğimiz gibi bir marketin bu haftaki diyet ürünlerin içerisinde 500 gram Hünkar beyaz Kinoa 8,95 TL, Hünkar 500 gram siyez bulguru 8,95 TL,  Hünkar 500 gram chia tohumu 8,95 TL,  Hünkar 500 gram karabuğday 8,95 TL ve Hünkar 500 gram keten tohumu 8,95 TL sabit fiyatı ile sizlerle buluşuyor. BİM Market her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerin ihtiyacınız olan ürünlerde kampanyaları sizlere ulaştırıyor. Uygun fiyatlarını yanı sıra kaliteden de hiçbir zaman ödün vermeyen ünlü marketler zincirinin kampanyasının devamı da yine sizleri memnun edecek türden.

2 EKİM BİM AKTÜEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ

2 Ekim BİM Aktüel indirimli ürünleri içerisinde bulunan kampanyalar cuma gününe kadar devam edecek. Bu süre içerisinde BİM marketleri uğrayan tüketiciler kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden yararlanabilecek. İM aktüel kataloğu onun devamında Oba mantı 500 gram 1,80 TL, OBA Çarliston 500 gram 1,80 TL,  Oba yüksük 500 gram 1,80 TL, OBA Yukadık 500 gram 1,80 TL ve 350 gram Oba tam buğday makarna 1,75 TL fiyatı ile sizlere ulaşan ürünlerden oluyor. BİM Market’in bu haftaki fırsat ürünlerinin devamında ise Legurme Domatesli Bulgur 360 gram 4,95 TL, Legurme Yeşil Mercimekli Bulgur 360 gram 4,95 TL, Legurme Karışık Sebzeli Bulgur 360 gram 4,95 TL ve Berk filiz siyah çay 3 kilogram 49,90 TL fiyatı ile satışta olacak.

BİM 2 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelen fırsat ürünlerinin stoklarla sınırlı olduğunu tekrar hatırlatmakta yarar var. Kampanya kataloğu içerisinden beğendiğiniz ürünleri almak için acele etmezseniz ürünleri kaçırabilirsiniz. BİM Marketin indirimli ürünleri hakkında görüş ve önerilerinizi sitemize yorum bölümünden bizlerle ve diğer tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

BİM 2 Ekim - 5 Ekim Aktüel Ürünler Kataloğu ile Markete Gelen Fırsat Ürünleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu