Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 19 – 25 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu İndirim Fırsatları Yayınlandı

BİM market 19 Haziran Salı 2018 tarihli yeni aktüel ürünler kataloğu tüketicilerle paylaştı. Her zaman olduğu gibi BİM Marketin bu yeni kataloğu da müşterileri memnun edecek.  Bayramın hemen ardından gelen ilk Katalog da yine birbirinden çok fırsat ürünü sizi bekliyor. BİM marketler zincirinin sunduğu fırsat ürünlerinden yararlanmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor çünkü ürünler stoklarla sınırlı oluyor.  Eğer siz de bu hafta BİM Markete neler gelecek haftanın Aktüel ürünleri neler merak ediyorsanız haberimizin devamında sizler için hazırladığımız indirim listesini görebilirsiniz.

Bu hafta BİM aktüel kataloğu ile gelen indirimli ürünler yine vatandaşların dikkatini çekecek benziyor. BİM Aktüel 19 Haziran 2018 indirim broşürü içerisinde birbirinden cazip fiyatlı kampanyalı ürün yer alıyor.  Müşterilerin İhtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan her zaman kaliteli ürünleri uygun fiyata raflarında Taşıyan BİM Market’in yeni kampanyası bayramın hemen ardından belli oldu.  onlarca kalem üründe damping gibi indirimler yapan ünlü marketler zincirinin bu haftaki indirimli ürünlerinde sizler için inceledik.  Sitemizde bütün Marketler Zincirlerinin güncel aktüel ürünler katalogları bulabilir kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.  İsterseniz sizi daha fazla uzatmayalım ve bu hafta hangi ürünler Bim markette indirimli olacak hep birlikte bakalım. İşte vatandaşlarım merakla beklediği BİM Aktüel ürünleri.

BİM AKTÜEL 19 HAZİRAN İNDİRİMLERİ

BİM 19 – 25 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan aktüel ürünler kataloğu onu sadece tek sayfa olarak müşterileriyle paylaştı.  19 Haziran tarihinde raflarda yerini alacak olan ürünlere bakacak olursak;  çeşnili kaju fıstığı 130 gram 9,95 TL,  barbekü seçmeli badem içi 150 gram 9,95 TL,  ayçekirdeği Sinbad 400 gram 4,95 TL,  jalapeno biber kesimleri yer fıstığı 150 gram 3,45 TL,  yer fıstığı Susam kaplamalı 130 gram 2,45 TL,  Party mal Ballı hardallı mısır cipsi 300 gram 3,95 TL,  Lays baharatlı karışık cips 83 gram 2,95 TL, Beyoğlu karışık meyve aromalı gazoz 5,95 TL fiyatları ile sizleri bekleyen ürünler oluyor. Tabii ki tek sayfa da olsa indirimlerini dolu dolu hazırlayan BİM markette bu hafta Pringles patates cipsi 6,45 TL,  Fuestea karpuz aromalı soğuk çay 1 litre 2,25 TL, Cappy mandalinalı içecek 2,95 TL, Karlıtepe meyve aromalı maden suyu 1,75 TL,  içiyorum oğlum Mısır cipsi 130 gram 2,25 TL ve gazlı içecek Coca Cola 450 mililitre 3,25 TL fiyatları ile sizleri bekliyor.

BİM 19 Haziran 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta raflarda yerini alacak olan ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmayın ve siz elinizi çabuk tutarak marketlere uğrayın.

Bim 19 – 25 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu İndirim Fırsatları Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu