Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 10 Nisan – 16 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu “Haftanın Önerileri” Belli Oldu, Çok Özel Fiyatlar Var

Bim 10 Nisan aktüel ürünler kataloğu yine birbirinden özel indirimlerle geldi. Onlarca üründe kampanyaya giden Bim, yeni aktüel ürünler kataloğu ile de bütçenizi yormayacak. Uygun fiyatlı alışverişin, kaliteli ürünlerin bir numaralı adresi olan BİM’de vatandaşların vazgeçilmezi olacak ürünlerin yanı sıra yeni kampanyalar da bulunuyor. Müşterilerine her zaman ekonomik alışveriş imkanı sağlayan Bim market, kaliteli ürünlerinden de ödün vermiyor.

10 NİSAN BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNDA NELER VAR?

Bim her zaman olduğu gibi bu hafta da 10 Nisan tarihinde markete gelecek ürünleri vatandaşları fazla meraklandırmadan paylaştı. Ev ihtiyaçlarından gıdaya, giyimden oyuncağa, teknolojik cihazlardan elektrikli ev aletlerine çok sayıda ürün bulunuyor. Cuma günleri yayınlanan kataloğunda daha çok ürüne ve indirim fırsatına yer veren BİM, Salı günü yayınladığı “Haftanın Önerileri” kataloğunda ise sayıyı biraz daha kısıtlı tutuyor. Zaten her zaman indirimleri ile göz dolduran Bim markette, kısıtlı olmasına rağmen yine özel ürün ve indirimler bulunuyor. Vatandaşların alışveriş tercihlerinde her zaman ilk sırada yer alan BİM, bu hafta önerileri ile de beğeni toplayacağa benziyor. Ekonomik fiyatlara kaliteli alışveriş yapmak isteyenler için ideal tercih olmaya aday Bim market haftanın indirimlerini sizler için detaylı bir şekilde inceledik. Stoklarla sınırlı olan indirimli ürünleri kaçırmak istemeyenler, haberimizin devamından indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirler.

BİM HAFTANIN ÖNERİLERİNDE İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ VAR

10 Nisan Bim aktüel kataloğu sadece tek sayfadan oluşuyor. Ağırlıklı olarak kadın – erkek ve çocuk iç giyim ürünlerinin yer aldığı katalogda, kişisel bakım ürünlerinde de kampanya var. Spor yapanları unutmayan Bim markette bu hafta Uzun tayt 16,95 TL, Spor Tayt 17,95 TL ve kısa tayt 14,95 TL fiyatı ile yer alıyor. Sadece altta değil, üst spor giyimde de kampanyaya giden Bim’de Pedli Spor büstiyer 12,95 TL, Çift taraflı spor büstiyer 16,95 TL ve günlük spor büstiyer ise sadece 9,95 TL olarak alıcılarını bekliyor. Bu hafta Bim markette diğer kampanyalara da bakacak olursak, 5’li çocuk patik çorap 9,50 TL, 3’lü bayan fonksiyonel spor çorap 8,90 TL, 5’li bay bayan spor çorap 11,90 TL olarak satılıyor. Bim aktüel 10 Nisan kataloğunda son olarak kişisel bakım ürünlerinde de kampanya olduğunu hatırlatalım.

10 Nisan Bim aktüel ürünler kataloğunun görseli haberimizin devamında yer alıyor. Kampanyada olan ürünleri kaçırmamak için siz de kataloğu görselden inceleyebilir, ürünlerden haberdar olabilirsiniz.

Bim 10 Nisan - 16 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu “Haftanın Önerileri” Belli Oldu, Çok Özel Fiyatlar Var

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu