Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 10 – 12 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsat Ürünleri Belli Oldu!

BİM 10 – 12 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Salı günü için çok özel kampanyalar ile yayınlandı. Cuma ve Salı günlerine özel katalogları ile müşterilerin cebini memnun eden Bim markette bu hafta indirimli olan ürünleri inceledik. Müşterilerini kampanyalarından erkenden haberdar etmek için hızlı bir şekilde aktüel ürünler kataloglarını yayınlayan Bim markette 10 – 12 Nisan 2018 Salı gününden itibaren satışa sunulacak ürünler neler?

Müşterilerini her zaman indirim broşürleri ile memnun eden Bim market, uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyor. BİM market aktüel ürünler kataloğu bu hafta da dolu dolu. Neredeyse indirim yağmuruna neden olan yeni kataloğun içinde giyim, gıda, elektrikli ev aletleri, teknolojik ürünler ve oyuncaklar dev kampanya ile müşterilere sunuluyor. Yüzlerce indirimin yer aldığı 10 Nisan Bim aktüel ürünler kataloğu aile bütçeniz için en ideal alışveriş tercihi olacak. Güvenilir ve ekonomik alışverişin bir numaralı adresi olan Bim market, her geçen gün büyümeye ve yeni şubeleri ile Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye devam ediyor. Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da şubeleri olan Bim marketin şu anda Mısır’da 75 şubesi bulunuyor. BİM kısa süre içinde dünyanın da sayılı markaları haline gelmeyi hedefliyor. Toptan fiyatına perakende satış yapan BİM markette her hafta çok özel ve indirimli ürünler bulmak mümkün. İsterseniz Bim market 10 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu içerisinde yer alan indirimli ürünleri incelemeye başlayalım.

BİM AKTÜEL 10 NİSAN İNDİRİMLERİ

Bim aktüel 10 Nisan 2018 indirimlerine kataloğun ilk sayfası ile başlayalım. Bu hafta içi Bim indirimlerinde daha çok tatlı ve poğaça ürünlerinde indirimler dikkat çekiyor. Özellikle Dr. Oetker markasının ürünlerinde indirime giden Bim markette, Dr. Oetker Böğürtlen ve karamel Trileçe sosu çeşitleri  5,25 TL, Labne peyniri 750 gram 14,75 TL, kutlama pastası 12 kişilik 11,95 TL fiyatları ile satışta olacak. Bim aktüel 10 Nisan indirimleri elbette bu kadar değil. Kinoalı, kekikli, keten tohumlu, zeytinli ve haşhaşlı çeşitleri ile Eti Form 50 gram çubuk kraker çeşitleri 1 TL’den bu hafta satışa sunulacak olan ürünler arasında yer alıyor. 10 Nisan Salı günü Bim market raflarında yer alacak olan indirimli ürünler arasında yine Dr Oetker markasına ait olan Çikolata Şelalesi 5,95 TL ve krema karışımı ilaveli Köstebek Pasta 7,25 TL fiyatları ile satışta olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12117″]

BİM’DE 10 NİSAN’DA İNDİRİMLİ OLACAK ÜRÜNLER

10 Nisan Bim aktüel ürünler kataloğu indirimleri hız kesmiyor. Spor seven kadınlar için özel olarak hazırlanan indirim köşesinde Özellikle Comfort Family uzun tayt 16,95 TL, lastikli kısa tayt 14,95 TL, Günlük Spor Büstiyer çeşitleri 9,95 TL ve 7’li Bayan Slip 17,50 TL fiyatı ile indirimli olarak bulunuyor. Bunlar dışında da spor ürünlerinde indirimler var.

10 NİSAN BİM MARKET KAMPANYASI

Bim aktüel 10 Nisan kataloğunda büyük bölümün pasta ve poğaça ürünlerine, hatta Dr. Oetker markasına ayrıldığını başta da belirtmiştik. İndirim broşürünü incelemeyi sürdürdüğümüzde, Dr. Oetker 177 g krep ve 134 g pancake 2,95 TL, krem şanti çikolata ve orman meyveleri çeşitleri 3,95 TL, İrmik Helvası 400 gram içinde çam fıstığı ile 5,95 TL, 3’lü Paket Puding Çeşitleri Çikolatalı Hindistan Cevizli/Çikolatalı Fındıklı/Antep Fıstıklı 5,95 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bim aktüel 10 Nisan kataloğu incelememizin sonuna geldiğimizde yine indirimli ürünler görüyoruz. Dr.Oetker 129 gram tavukgöğsü 2,95 TL, Dr.Oetker Ekşi Maya 35 gram 2’li 1,95 TL, Dr.Oetker 165 gram kazandibi 2,95 TL, 3’lü Paket Puding Çeşitleri Çikolatalı Antep Fıstıklı/Kakaolu/Çikolatalı Bademli 5,95 TL olarak Bim markette olacak.

Bim marketin bu haftaki aktüel ürünler kataloğunu sonuna kadar ve detaylı bir şekilde inceledik. İndirimli ürünler her hafta Bim mağazalarına sınırlı sayıda geliyor. Değerli takipçilerimize bunu hatırlatıyoruz ve kampanyalı ürünleri kaçırmak istemeyenlerin erkenden Bim markete uğramalarını öneriyoruz. Bim aktüel 10 Nisan kataloğunun görselleri de sizleri haberimizin devamında bekliyor.

BİM 10 - 12 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsat Ürünleri Belli Oldu!

[ilgiliicerik icerik_id=”12160″]

BİM 10 - 12 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsat Ürünleri Belli Oldu!

[ilgiliicerik icerik_id=”12198″]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu