Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Eşimin Cep Telefonunu Nasıl Takip Ederim? Bilgisayardan Cep Telefonu Takip Etme

Son Güncelleme:
 Eşimin Cep Telefonunu Nasıl Takip Ederim? Bilgisayardan Cep Telefonu Takip Etme

Eşinizin telefonunu takip etmek etik olarak yanlıştır. Ancak, eşinizin bir ilişkisi olduğuna dair güçlü bir şüpheniz varsa, varsayımlarınızın doğru olup olmadığından emin olmak daha iyidir. Aksi takdirde bu şüphe yaşamınıza zarar verir. Yani, o zaman partnerinizin telefonunu takip etmek tek seçenek gibi görünüyor. Peki, eşimin cep telefonunu nasıl takip ederim? Bugün sizlere takip programları hakkında bilgiler vereceğiz, ancak yine de eşinizin izni olmadan böyle bir işe girmemenizi öneririz. İşte, bilgisayardan cep telefonu takip etme hakkında kullanabileceğiniz uygulamalar…

MSPY

mSpy en iyi izleme uygulamalarından biri olarak bilinmektedir. Android, iOS, Mac OS ve Windows’ta uyumludur. Herhangi bir cihaza mSpy yüklemek için ücret 29,99 ‘dır ve diğerlerine göre daha uygundur. Ayrıca 10 gün para iade garantisi ile birlikte gelir. mSpy uygulaması sizin takibinizin % 100 tespit edilemez olduğunu iddia ediyor. Cep telefonu takip uygulaması sayesinde eşinizin yerini, onun metin mesajlarını, erişimi olan tarih, e-postalar, takvim, adres defteri, fotoğraf ve videolarını takip edebilirsiniz. Ayrıca telefonun içine tamamen girebilir, İnternet aktivitelerinin izlenmesi ve anlık sohbet mesajlarının okunması ile birlikte eşinizin telefonundan gelen çağrıları sınırlayabilirsiniz.

SpyBubble

SpyBubble, telefon takip etme konusunda en güvenilir ve güçlü uygulamalardan biridir. Symbian, android, Blackberry, Windows ve iOS ile uyumludur. Eşinizin telefonuna kurmak istiyorsanız, o zaman 49.95 $ ‘a almak zorundasınız. Eşinizin aramalarını, mesajlarını, konumunu, e-postasını, URL’lerini ve onun telefon rehberine tam erişime sahip olabilirsiniz.

Mobil Spy

Mobile Spy uygulaması 49.97 $’a kullanılabilir ve ebeveynleri tarafından çocukları izlemek için çok kullanılan bir uygulamadır. Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim diyenler için de ideal uygulamalardan biridir. Ancak tek kötü yanı Android ve BlackBerry telefonlarla uyumludur. Premium planı, hedef cihazın canlı olarak izlenmesini ve kontrol edilmesini sağlar. Diğer özellikleri, konumu izleme, cihazın isteğe bağlı olan bir siren alarmı ile kilitlenmesi veya kilidinin açılması, e-posta takibi, telefon görüşmesi bilgisi, fotoğraf kaydı, hedef cihazda birçok başka özelliğin yanı sıra bir miktar yasaklanmış etkinlik olduğunda sizi uyarır.

Truth Spy

Sevgilimin telefonunu nasıl takip edebilirim diyorsanız, Truth Spy 16.99 $ ‘lık küçük bir ücretle, eşinizin telefonuna kolayca kurulabilir. Tamamen gizli ve arka planda sürekli çalışırken kendisini son derece iyi gizler. Hedef mobil ayarladıktan sonra. Truth Spy, tüm bilgileri güvenli bir çevrimiçi portal üzerinden kişisel hesabınıza gönderir.

iSpyoo

İSpyoo uygulaması Android ve iOS cihazlar ile uyumludur. 22,99 $’lık küçük bir ücretle kurulabilir ve gizli cihazın hedef aygıtın yeri ve arama kayıtları gibi temel bilgileri sağlayabilir.

Yukarıda saydığımız bu uygulamaları sadece eşinizin ya da sevgilinizin cep telefonunu takip etmek için değil çocuğunuz için de kullanabilirsiniz. Çocuklarının cep telefonu ile yaptıklarını kontrol etmek isteyen çok sayıda ailede “çocuğumun telefonunu nasıl takip ederim” sorusunun yanıtını internet üzerinde arıyor. Cep telefonu ve internet dünyasının çocuklar için oldukça tehlikeli olduğunu düşünürsek bu da son derece mantıklı bir durum. Yukarıda sizler için nitelediğimiz ve makul ücretli olan uygulamalar sayesinde çocuğunuzun yaptıklarını da anlık olarak takip etme imkânına sahip olabilirsiniz.

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mafia Trilogy’nin fragmanı yayımlandı
13 05 2020 - 20:07
Android 11, 4. önizleme sürümünde sohbet bildirimlerine yeni özellikler eklendi
13 05 2020 - 16:30
Disco Elysium’a eklenecek yeni dil için anket başlatıldı (Türkçe’de yer alıyor)
13 05 2020 - 16:06
Play Store, 813 trojanlı uygulamayı mağazadan kaldırdı
13 05 2020 - 15:55
Xiaomi CEO’sundan gelen iPhone’lu paylaşım hayal kırıklığı yaşattı
13 05 2020 - 12:14
Facebook, içerik yöneticilerine 52 milyon dolar tazminat ödeyecek
13 05 2020 - 10:23