Beyin kanseri teşhisinin ardından zor günler geçiren Nur Yerlitaş sosyal medyadan ameliyattan sonraki fotoğrafını paylaştı

Ünlü modacı Nur Yerlitaş 2018 yılının Ağustos ayında beyninde kitle nedeniyle ameliyat olmuştu. Beyin kanseri teşhisi konulan ünlü modacının sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma geçmiş olsun dilekleri yazıldı.

01.08.2019 - 19:22
02.08.2019 - 11:34
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Modacı Nur Yerlitaş, geçtiğimiz yıl beyin kanseri teşhisi konulduktan sonra çok zayıflamış adeta bir deri bir deri bir kemik kalmıştı. 2018 yılının Ağustos ayında beyninde kitle nedeniyle ameliyat olan Nur Yerlitaş ameliyat sonrası ilk fotoğrafını paylaştı. O görüntüler herkesi korkuturken Nur Yerlitaş sosyal medyadaki tbt akımına uyarak, başındaki dikişlerle çekilmiş fotoğrafını bir kez daha paylaştı.

Eski sağlığına kavuştu

Beyin kanseri nedeniyle yaşadığı korku ve acı dolu günleri geride bırakan modacı Nur Yerlitaş yeniden eski sağlığına kavuştu. Bugün sosyal medya hesabından eski dönemlere ait fotoğraflarını paylaşan ünlü modacının yaptığı paylaşımın ardından takipçilerinden Geçmiş olsun mesajları geldi. Ameliyatının üzerinden bir yıl ettiğini belirten Nur Yerlitaş, kötü günleri atlattık şu anda sağlığının iyi olduğunu dile getirdi. Nur Yerlitaş geçtiğimiz Mayıs ayında Kanal D’de yayınlanan 2. sayfa programına konuk olmuş ve hastalığı nedeniyle geçirdiği zor günleri burada anlatmıştı. Bandana ile canlı yayına katılan Ünlü modacı saçlarının dökülmesini dert etmediğini belirterek bandanasını canlı yayında çıkarmıştı. Bunun üzerine stüdyoda kısa süreli bir sessizlik olmuş ve sessizliği bozan yine Ünlü modacı olmuştu. Bundan sonrasında başka bir tedaviye geçeceğini ve belki de kirpiklerinin dedi döküleceğini belirten ünlü modacı, kendisi için bunların sorun olmadığını sadece Allah’tan sağlık istediğini dile getirmişti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim