Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Beyin kanaması geçiren oyuncu Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl?

Usta oyuncu Ali Sürmeli, dün akşam evinde fenalaştıktan sonra kaldırıldığı hastanede beyin kanaması geçirdiği tespit edilerek ameliyata alındı. Peki Ali Sürmeli'nin sağlık durumu nasıl? Oğlu Eren Sürmeli Usta oyuncunun durumu hakkında ilk açıklamayı yaptı…
Eklenme:
 Beyin kanaması geçiren oyuncu Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan usta oyuncu Ali Sürmeli, dün gece saatlerinde evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Usta oyuncunun beyin kanaması geçirdiği öğrenilirken acil ameliyata alındı. Ali Sürmeli’nin sağlık durumuna ilişkin ilk açıklama oğlu Eren Sürmeli’den geldi. Peki beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl?

Hayati tehlikesi yok

Eren Sürmeli, babasının durumuna ilişkin yaptığı açıklamada “Kötü bir durum yok. Şimdi yavaştan uyandırmaya başlamışlar. Hayati tehlikesi yok” ifadelerini kullandı. Ameliyat iyi geçtiği için doktorların babasını birkaç gün uyutmaktan vazgeçtiklerini söyleyenler Eren Sürmeli, herhangi bir sıkıntı bir problem olmadığını usta oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğunu dile getirdi.

Sevenleri hastaneye koştu

Ali Sürmeli’nin ani rahatsızlığı sevenlerinde büyük endişe yarattı. Birçok hayranı usta oyuncunun durumunu öğrenmek için hastaneye akın ederken aynı dizide rol aldığı birçok ünlü isim de hastaneye geldi. Hastaneye gelen isimlerden biri olan Oktay Kaynarca, Ali Sürmeli’nin bir haftadır rahatsız olduğunu ve 5 gündür bu rahatsızlık nedeniyle sete gelmediğini dile getirdi. Oktay Kaynarca açıklamasının devamında, “Allaha şükür aldık haberini. İyi geçmiş ameliyatı. Uyandıracaklarmış. İyi bir ameliyat olmuş. Tansiyona bağlı kanama olmuş. Cerrahi müdahale ile halledilmiş. Zaten buraya kendisi yürüyerek gelmiş. Hastayım demiş öyle yatırmışlar” dedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap