Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin doktoru son sağlık durumunu açıkladı

Yüksek tansiyon nedeniyle gittiği hastanede beyin kanaması geçirdiği tespit edilen ve acil ameliyata alınan usta oyuncu Ali Sürmeli'nin son sağlık durumu doktoru tarafından açıklandı. Usta oyuncunun sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan doktoru bilincinin açık ve genel durumunun iyi olduğunu tedavisinin yoğun bakımda devam ettiğini söyledi.
Eklenme:
 Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin doktoru son sağlık durumunu açıkladı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan usta oyuncu Ali Sürmeli geçtiğimiz günlerde beyin kanaması geçirerek acil ameliyata alınmıştı. Usta oyuncunun son sağlık durumuna ilişkin açıklama doktorundan geldi. Acıbadem Kadıköy Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doçent Dr. Ferda Çağavi, yazılı bir açıklama yaparak basın mensuplarına usta oyuncunun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Genel durumu iyi

Acıbadem Kadıköy hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı Doçent Dr. Ferda Çağavi yaptığı açıklamada Ali Sürmeli’nin genel durumunun iyi olduğunu ve bilincinin açık olduğunu dile getirdi. 27 Eylül pazar günü Ali Sürmeli’nin hastaneye yüksek tansiyon, kusma ve hıçkırık şikayeti ile başvurduğunu söyleyen Çağavi, “Yaptığımız tetkiklerinde beynin sağ ön tarafında yüksek tansiyona bağlı kanama tespit edildi ve aynı gün ameliyata alındı. Ameliyat sonrası yoğun bakım servisinde takip ve tedavisine devam ediliyor. Şu anda genel durumu iyi ve bilinci açıktır, felç geçirmemiştir. Kendisine acil şifalar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Oyuncu arkadaşları hastaneye akın etmişti

Ali Sürmeli’nin beyin kanaması geçirdiği ve ameliyata alındığı haberinin duyulmasının ardından oyuncu arkadaşları hastaneye akın etmişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde birlikte rol aldığı Oktay Kaynarca da hastaneye gelen isimler arasında yer alırken Kaynarca, usta oyuncunun hastaneye kendisinin geldiğini durumunun iyi olduğunu söylemişti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap