Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Beyaz Show TV8 ekranlarında geri dönüyor! Ne zaman başlayacak?

Beyaz Show ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı çok uzun zamandan beri izleyiciler tarafından araştırılıyordu. Kanal D ekranlarında uzun yıllar boyunca yayınlanan geçtiğimiz günlerde pandemi nedeniyle yeniden ekranlara gelmeye başlayan Beyaz Show yine izlenme rekorları kırmıştı. İzleyicilerin sosyal medyada da özlediklerini gündeme getirdikleri program için Beyazıt Öztürk harekete geçti. Kısa süre sonra Beyaz Show yeniden başlayacak ancak bu defa Kanal D ekranlarında değil TV8 ekranlarında yayınlanacak.
Eklenme:
 Beyaz Show TV8 ekranlarında geri dönüyor! Ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarında yayınlandığı döneme damga vuran ve geçtiğimiz yıllarda yayına durdurulan Beyaz Show ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Sevilen Show programının sunucusu Beyazıt Öztürk bu konuda yeni adımlar atarak programı yeniden yayına almak için girişimlerine başladı. Ancak Beyaz Show bu defa Kanal D ekranlarında yayınlanmayacak. Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye programında jüri üyesi olan Beyazıt Öztürk, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile anlaşmaya vardı ve artık Beyaz Show TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Beyaz Show ne zaman başlayacak?

Haberlerin gündeme gelmesi ile birlikte programı yakından takip eden ve yeniden yayınlanmasını bekleyen izleyiciler Beyaz Show ne zaman başlayacak sorusunu sormaya başladı. Bu konuda henüz ne TV8 yönetiminden ne de Beyazıt Öztürk’ten herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak yeni sezon ile birlikte Beyaz Show’un da TV8 ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye’de devam edecek mi?

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye jüri üyesi olan ve izleyiciler tarafından da çok beğenilen Beyazıt Öztürk’ün bu programda devam edip etmeyeceği de merak konusu oldu. Beyaz Show başlasa bile Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye programında jüri üyesi olmaya devam edecek. Genellikle canlı olarak yayınlanan ve sadece haftada bir gece ekranlara gelen Beyaz Show’un O Ses Türkiye çekimlerini etkilemesi beklenmiyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap