Beşiktaş’ta Talisca yerine Rafa Silva

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
20 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ın Talisca’nin yerine yeni bir ismi daha gündemine aldı. Benfica’da fazla forma şansı bulamayan Rafa Silva ile görüşmelere başlaması beklenen siyah beyazlıların Portekizli kulübü ikna etmeye çalışacakları kaydedildi. Talisca’nın düşen performansı sonrasında Benfica’nın orta sahadaki yıldız ismi Rafa Silva’ya kancayı takan Beşiktaş’ın yine 2 senelik kiralık ve opsiyon maddesinin gündemine alması bekleniyor.

Beşiktaş’ta transfer gündemi devre arası gelmeden iyice hızlandı. Benfica’da top koşturan 24 yaşındaki Portekizli orta saha oyuncusu Rafa Silva’yı gündemine alan siyah beyazlı yönetimin teknik direktör Şenol Güneş’in olumlu rapor vermesi sonrasında ilerleyen günlerde Portekiz seferi yapabileceği belirtildi. Portekiz basınında da çıkan son haberlerde Rafa Silva’nın Türkiye’ye gelmeye sıcak bakacağı ve takımdan ayrılmak istediği de kaydedildi.

Beşiktaş’ta Gündem Rafa Silva

Benfica’da teknik direktör Rui Vitoria tarafından bu sezon kadroda kendisine şans bulamayan Rafa Silva’nın Ocak ayında takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdiği ve bu bağlamda siyah beyazlı yöneticiler ile masaya oturmaya sıcak baktığı ifade edildi. 24 yaşındaki Portekizli oyuncu Rafa Silva’yı devre arasında kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş’ta yine 1,5 yıllık kiralık anlaşmanın yanı sıra satın alma opsiyonu ile yıldız ismi kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Geçen sezon başında Braga’dan 16 milyon Euro bedelle kadroya dahil edilen Rafa Silva bu sezon sadece 5 maçta kendisine forma şansı bulabildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com