Beşiktaş’ta Negredo Osmanlıspor maçında ilk 11’de

Beşiktaş'ta yaşanan gol sorununa çare bulmak isteyen teknik direktör Şenol Güneş'in buna çareyi Cenk ve Negredo'yu birlikte oynatarak aşma düşüncesinde.

17.12.2017 - 17:24
17.12.2017 - 17:24
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Beşiktaş’ta yaşanan gol sorununa çare bulmak isteyen teknik direktör Şenol Güneş’in buna çareyi Cenk ve Negredo’yu birlikte oynatarak aşma düşüncesine girdi. Osmanlıspor maçında bu ikiliye forvet hattında yer vermeyi düşünen Şenol Güneş’in ileride Negredo’ya ve hemen arkasında da Cenk’e yer vermesi bekleniyor.

Beşiktaş’ta son haftalarda yaşanan gol sıkıntısı siyah beyazlı taraftarlarında canını sıkmaya başlarken Şenol Güneş’in buna çareyi bulduğu ifade edildi. Çift santrafor sistemine geri dönüş yapmayı düşünen Şenol Güneş’in bu soruna çare bulmak için ileri uç hattında Cenk ile Negredo’ya aynı anda görev verecek.

Osmanlıspor maçına tek forvet ile başlamayı düşünen teknik direktör Şenol Güneş karşılaşmanın ilerleyen bölümlerinde çift santrafora dönerek taktik antrenmanda uygulananların aynen sahada da görülmesi gerektiğini düşündü. Kanatlarda ise görev vereceği isimleri henüz netleştirmeyen Şenol Güneş’in son haftalarda eski formundan uzak kalan Babel’in yerine sol açıkta Lens’e şans tanıması ve sağ açıkta da yine Quaresmaya’ya görev vermesi bekleniyor.

Beşiktaş’ta Yeni Forvet Negredo

İlk sezonda siyah beyazlı takımın başında 15 maçta 34 gol atan Şenol Güneş, geçen sezon 27 gol, bu sezon ise sadece 23 gole kadar ulaşabildi. Gomez ve Aboubakar’dan aldığı gol verimini Cenk Tosun’da henüz net olarak bulamayan Beşiktaş’ın buna çare olarak devre arasında bir forvet transferi gerçekleştirebileceği bile iddia edildi. Tecrübeli teknik adamın Osmanlıspor karşısında forvet hattında İspanyol golcü Negredo’ya da şans vermesine kesin gözüyle bakılıyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim