Beşiktaş’ta hedef Arda Turan

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
16 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ta yeni bir Arda Turan iddiası daha ortaya çıktı. Başta Galatasaray ve Fenerbahçe olmak üzere Beşiktaş’ın da devre arasında Arda Turan’ı kadrosuna katmaya hazırlandığı iddia edildi. Bazı siyah beyazlı taraftarlar bu iddialara sosyal medya üzerinden büyük bir tepki gösterdi.

İspanyol basınında bir süre önce ortaya atılan Arda Turan iddiasına bu sefer 3 büyüklerden Beşiktaş’ta dahil oldu. Sezon ortası transfer döneminde orta sahaya bir takviye yapmayı düşünen siyah beyazlıların Arda Turan’ı takibe aldığı ve kısa zamanda teknik direktör Şenol Güneş’inde vereceği analiz neticesinde Katalan ekibi Barcelona ile kiralık anlaşması yönünde masaya oturulacağı vurgulandı. Arda Turan’ın da yeniden Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek için siyah beyazlı takıma çok gitmek isteği ancak sarı kırmızılı taraftarların tepkisi ile karşılaşmamak için şu anda susma aşamasında olduğu ifade edildi.

Arda Turan Pazarlığı

29 yaşındaki Arda Turan’ı kadrosuna katmak için şimdiden planlarını hazırlayan Beşiktaş’ın oyuncuyu 6 aylığına kadrosuna katmak için girişimlere başlayacağı ancak teknik direktör Şenol Güneş’in ayrıca sağ bek ve stoper konusunda da önceliğin başka mevkilere verilmesini istediği belirlendi. Arda Turan’ın tecrübelerinden faydalanmak isteyen Beşiktaş’ın Başkan Fikret Orman ve yönetim ekibi ile kısa sürede İspanya’ya giderek Barcelona ile masaya oturarak pazarlıklara şimdiden başlayacakları belirtiliyor. Bu duruma tepki gösteren bazı Beşiktaşlı taraftarlar Arda Turan’ı kadroda görmek istemediklerini söylediler.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com