Beşiktaş’ta Cenk Tosun’un yerine Ibrahimovic

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
26 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig’de ilk yarıyı oldukça kötü bir sırada tamamlayan Beşiktaş’ta forvet hattında yaşanan kısır döngü için yeni bir isim daha ortaya çıktı. Başkan Fikret Orman ile Teknik Direktör Şenol Güneş arasındaki tarihi zirvede Cenk Tosun’un yerine İbrahimovic’in gündemde olduğu iddia edildi.

Beşiktaş’ta devre arasında başlayacak olan transfer sezonu için yeni bir hareketlenme yaşanırken Başkan Fikret Orman ile bir görüşme gerçekleştiren Şenol Güneş’in yeni bir forvet oyuncusu isteyeceği kaydedildi. Fikret Orman’ın bunun yanında yine İngiltere’ye giderek oyuncu bakacağı ancak Manchester United takımında sakatlığı geçmesine rağmen fazla forma şansı bulamayan İbrahimovic’in siyah beyazlı takım tarafından çok istediği de belirtildi.

Beşiktaş’ta Hedef İbra

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Güneş’e önce Cenk Tosun konusundaki son gelişmeleri yapılacak olan zirve toplantısında konuşacağı ve bu bağlamda gelen tekliflerin de değerlendirmeye alınabileceği ifade edildi. Şu ana kadar Cenk için en yüksek fiyatı İngiltere’nin Everton takımının teklif ettiği ve bu bonservis bedelinin 20 milyon Euro’ya kadar çıktığı kaydedildi. Fikret Orman’ın ise menajerler ile bir görüşme gerçekleştirerek bu fiyatın 25 milyon Euro civarına yaklaşmasının ötesinde Cenk Tosun’u ellerinden çıkarabileceklerini söylediği ifade edildi.

Everton’ın veya bir başka kulübün 25 milyon euroya çıkması halinde Cenk Tosun’un Beşiktaş’tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken önce İbrahimovic ardından da Demba Ba’nın gündeme bile gelebileceği belirtildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com