Beşiktaş’ın yıldız Talisca’ya Çin’den yeni teklif

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
27 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ta devre arası gitmesi beklenen oyuncular arasında Talisca’da geliyor. Bir süre öncesinde kendisine Çin’den teklif geldiği iddia edilen Talisca için Benfica’dan da yalanlama gelmişti. Çin’den kendisine yeni teklifler olduğu belirtilen Talisca için devre arasında masaya oturulabileceği ifade edildi.

Beşiktaş’ta yıldız oyuncu Talisca ile yollar artık ayrılmak üzere. Geçen sezon oynadığı futbol ve attığı gollerle siyah beyazlıların şampiyonluğunda önemli pay sahibi olan Talisca için Çin’den teklif üzerine teklif yağıyor. Sezon sonunda Beşiktaş ile kiralık sözleşmesi sona erecek olan Talisca için de Başkan Fikret Orman’ın da devrede olduğu ve Benfica ile bir görüşme yapacağı kaydedildi. Talisca, “Şu an için hiçbir şey imkansız değil. Ben burada oldukça mutluyum ve Beşiktaş’ı çok seviyorum. İstanbul’da güzel bir şehir. Buradan gitmek istemiyorum. Eminim ki başkanımızda benim sesimi duyarak hareket edecektir. Şu an için aklımdaki tek şey burada kalmak ve hem lige gem de Şampiyonlar Ligi’ne konsantre olmak. İlk yarıda çok puan kaybettik ama bunları ikinci yarıda telafi edebilme şansımız bulunuyor. “ifadelerine yer verdi.

Talisca’dan Transfer Sözleri

Devre arası Çin’e transfer olması gündeme gelen Talisca, “Bu konular hakkında konuşmak istemiyorum. Önümüzdeki belli bir dönem var ve ne olacağını yakın bir zamanda görebileceğiz. Ancak gönlüm kalmaktan yana. İlk yarıda performans olarak fazla bir şey katamadım ama ikinci devrede bambaşka bir Talisca görebilirsiniz.” şeklinde konuştu.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com