Beşiktaş’ın yanlışlıkla satışa çıkan formalarına ilişkin resmi açıklama yapıldı

Beşiktaş'ın yeni sezon formaları henüz tanıtımı yapılmayan üretici firma tarafından satışa sunuldu. Forma skandalı sonrasında açıklama yapan Beşiktaş, teknik bir hata olduğunu söyledi.

13.07.2019 - 9:10
13.07.2019 - 9:10
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Beşiktaş’tan yapılan yazılı açıklamada, üretici firmada yaşanan teknik bir hata nedeniyle Adidas’ın internet sitesinde formaların görüntülendiği dile getirildi. Açıklamanın devamında Adidas’ın Almanya merkezli E-ticaret operasyonunda teknik bir hata meydana geldiği ve formaların adidas’ın türkiye web sitesine yanlış fiyat bilgisi ile ilgilendiği belirtildi.

Siparişler iptal edilecek

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan yazılı açıklamada taraftarların web sitesi üzerinden verdiği siparişleri iptal edileceğini dikkat çekilirken, formaların henüz stokta olmadığı ve en kısa süre içerisinde sayfanın kaldırılacağı hiçbir satışın gerçekleştirilmeyeceği belirtildi. Beşiktaş açıklamasının devamında henüz formaların satışa çıkmadığını belirtirken Kartal yuvasından önce Adidas’ın böyle bir satış yapmasına mümkün olmadığı ifade edildi. Açıklamada bu konuda planlanan lansman çalışmalarının devam ettiğine dikkat çekilirken ilerleyen günlerde gerekli duyuruların kulüp kanalları tarafından yapılacağı bilgisine sunuldu.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim