Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı defansın göbeğine mutlaka takviye istiyor

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Abdullah Avcı takımın defansında bulunan eksikliğin bütün bir sezonu etkileyeceğini düşünüyor. Bu nedenle Abdullah Avcı'nın bir an önce defansa takviye yapılmasını istediği öğrenildi.

28.07.2019 - 20:15
29.07.2019 - 11:43
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş’ta son anda Vitor Hugo transferinin gerçekleşmemesi hem taraftarı hem de yönetimi üzmüştü. Bu konu hakkında açıklama yapan Beşiktaş başkanı Fikret Orman geçtiğimiz sezon kötü bir performans sergileyen Enzo Roco için konuşmuş ve kamp çalışmalarında çok iyi olduğunu Abdullah Avcı’nın da kendisinden memnun olduğunu yeni sezonda formayı kapacağını düşündüğünü söylemişti.

Defansa takviye şart

Ancak Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı defansa mutlaka takviye yapılması gerektiğini düşünüyor. Kamp çalışmaları sırasında yönetimle bir toplantı Gerçekleştiren teknik adam kadrodan memnun olduğunu ancak mutlaka defansa takviye yapılması gerektiğini söyledi. Abdullah Avcı’nın defansın ortasında oyun kurabilecek bir oyuncu istediği öğrenilirken, Vida’nın topla iyi olmaması nedeniyle oyunu mutlaka sol stoperle başlatmak istediğini söylediği ve transfer gerçekleşmezse planının bozulacağını ifade ettiği ortaya çıktı.

Listede dört stoper var

Beşiktaş yönetimi Abdullah Avcı’nın uyarısını dikkate alarak çalışmalara başladı. Şu anda yönetimin listesinde 4 stoper olduğu öğrenilirken, oyuncu izleme ekibinin Abdullah Avcı ve yönetim tarafından belirlenen futbolcularla görüşmelere başladığı ifade edildi. Deneyimli teknik adamın gönlünde ise eski öğrencisinin yattığı ve Epureanu’yu çok istediği gelen iddialar arasında yer aldı.

Atınç Nukan’ı kadroda istemiyor

Diğer yandan deneyimli teknik adam Abdullah Avcı’nın Atınç Nukan transferine onay vermediği de gelen bilgiler arasında yer aldı. Daha önce de Beşiktaş forması giyen 26 yaşındaki futbolcu ile Beşiktaş yönetiminin her konuda anlaşma sağladığı fakat Abdullah Avcı’nın ise istediği gibi sol ayaklı oalmasına rağmen top hâkimiyetinin zayıf olması nedeniyle Atınç’ın transferine sıcak bakmadığı belirtildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim