Beşiktaş 4 banka ile anlaştı 2 yıl geri ödemesiz 5 yıl vade ile borçlarını yapılandırdı

Maddi sorunlar nedeniyle zor günler geçiren Beşiktaş, 4 banka ile anlaşma yaparak borçlarını yapılandırma yoluna gitti. Konsorsiyum vasıtası ile sözleşme imzalayan Beşiktaş, maddi borçlarını yapılandırdığına dair KAP’a açıklama yaptı. KAP’a açıklama yaptı Siyah-beyazlı takımın Ziraat Bankası, Deniz Bank, Halk Faktoring ve Aktif Bank ile anlaşma imzaladığı açıklandı. Beşiktaş takımının bu 4 banka ile konsorsiyum vasıtasıyla […]

13.07.2019 - 20:20
13.07.2019 - 20:20
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Maddi sorunlar nedeniyle zor günler geçiren Beşiktaş, 4 banka ile anlaşma yaparak borçlarını yapılandırma yoluna gitti. Konsorsiyum vasıtası ile sözleşme imzalayan Beşiktaş, maddi borçlarını yapılandırdığına dair KAP’a açıklama yaptı.

KAP’a açıklama yaptı

Siyah-beyazlı takımın Ziraat Bankası, Deniz Bank, Halk Faktoring ve Aktif Bank ile anlaşma imzaladığı açıklandı. Beşiktaş takımının bu 4 banka ile konsorsiyum vasıtasıyla yapılandırma işlemi gerçekleştirdiği belirtilirken, Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, Beşiktaş ve bankalar arasında yapılan anlaşmaya göre mevcut borçların ilk 2 yıl geri ödemesiz olarak 5 yıl vadede yeniden yapılandırılmasına karar verildiği belirtildi.

5 Yıl vade yapıldı

Siyah-beyazlı takımın tarafından KAP’a yapılan açıklamada, Denizbank AŞ., Ziraat Bankası AŞ., Aktif Bank AŞ. ve Halk Faktoring ile varılan anlaşmaya göre şirketin şu anki mevcut maddi borcun 5 yılda geri ödeneceğini ifade edildi. Uzun zamandan beri maddi sorunlar nedeniyle zor dönemler geçiren Beşiktaş, 4 banka ile imzaladığı sözleşme sayesinde bir süre rahat nefes alacak. Maddi sorunları bir yana bırakmak ve yeni sezona odaklanmak isteyen siyah-beyazlı takımda yeni sezon öncesi yaşanan bu gelişme taraftarı da sevindirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim