Berna Yılmaz’a ilk teselli Emine Erdoğan’dan

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
18 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın cenaze töreninde göz yaşları sel oldu. Törende hazır bulunanlar arasında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’da yer aldı. Bir anda göz göze gelen ikili hüngür hüngür ağlarken bu anlar fotoğraf kameralarına acı içinde yansıdı.

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın cenazesi için camide büyük bir topluluk oluşturulurken anne Berna Yılmaz ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ona destek olmak için var gücü ile uğraşmak zorunda kaldı. Birbirlerine sarılarak ağlayan ikili göz yaşlarına hakim olamazken Mesut Yılmaz da ayakta durmakta zorluk çektiği gözlemlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Yavuz Yılmaz’ın cenaze töreninde Yılmaz ailesini yalnız bırakmazken derin üzüntü içerisinde olan anne Berna Yılmaz’ı sakinleştirmek oldukça güç oldu. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde düzenlenen cenaze namazı sırasındada da Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan bir an olsun Yılmaz ailesinin yanından ayrılmadı ve onlara destek oldu. Oğlunun ölümü ile yıkılan anne Berna Yılmaz ise Emine Erdoğan’dan gelen destekle ayakta kaldı.

Teselli Emine Erdoğan’dan

Oğlunun cenazesinde zorluk yaşayan anne Berna Yılmaz ise küçük oğluna sarılarak teselli buldu. Sabah saatlerinde oğlunun cenazesini almak için hastaneye gelen Mesut Yılmaz’ın yanında yakınları ve dostları da vardı. Berna Yılmaz da oğlunun tabutuna dokunduğu anda kendinden geçerken küçük oğlu Hasan Yılmaz’a sarılarak kendini teselli etmek zorunda kaldı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com