Berlin’de aylardır kadın olarak çalışan sahte polis Ömer K. isimli Türk asıllı adam çıktı

Berlin'de 4 bin Euro'ya satın aldığı orijinal polis üniformasıyla aylarca kendisini kadın polis olarak tanıtıp sokaklarda bir polis gibi görevini yerine getiren, hatta gerçek polislerle suçluları dahi yakalayan 22 yaşındaki Lara takma isimli sahte polis, bir başka gerçek polisin dikkati sonucu yakalandı. Sahte polis, Ömer K. isimli Türk asıllı bir adam çıktı.

13.08.2019 - 18:05
13.08.2019 - 18:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Almanya’da Türklerin yoğun olduğu Wedding semtinde devriye gezen dikkatli iki polis, kışlık üniformasıyla dolaşan sahte meslektaşlarını fark edince şüphelendiler. Önce konuşup sohbet ettiler sonra da hareketlerinden şüphelenince polis kimliğini sordular. Kimliği olmayan sahte polis Lara’nın cebinden bir miktar uyuşturucu çıkınca gözaltına aldılar.

Ömer K. aynı suçtan daha önce de hapis cezası almış

Karakolda gerçek isminin Ömer K. olduğu belirtilen şüphelinin suç dosyasının epey kabarık olduğu ortaya çıktı. 17 yaşındayken cinsel saldırı ve adam yaralamadan 3 yıl, 3 ay hapis cezasına çarptırılan Ömer K. cezasını çekip hapisten çıkınca polis olarak sokaklarda asayişi sağlamaya başlamış. Bu suçtan aldığı hapis cezası da 14 ay olmuş. Daha sonra hapisten çıkınca uslanmayıp tekrar aynı suça bulaşan Ömer K.’nın şimdi ne kadar ceza alacağı merak konusu.

Bild gazetesine konuşan Ömer K. mesleğini çok sevdiğini belirterek aylarca neler yaptığını şu sözlerle anlattı:

“Ceza yasalarını ezberledim. Sokakta görev yaparken gerçek polislerle sık sık karşılaştım. Son birkaç aydır hemen hemen her gün sokakta üniformayla görev yaptım. İçimden gelen bir şey. Bir keresinde gece otobüsünde bir kişiyi otobüsten indirdim. Çünkü bir kadın yolcunun arkasında oturmuş ve mastürbasyon yapıyordu. Tüm yolcular beni alkışladı. Gerçekten sevgiyle görevimi yaptım.”

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim