Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliğinde HIV virüsü şokunun ardından Aslı İşler iddiası

Kenan Doğulu ve Beren Saat'in ilişkisine dair iddiaların ardı arkası kesilmek bilmiyor. Dün magazin gündemine düşen haber herkesi şaşkınlığa uğratırken bugün de yepyeni gelişmeler yaşandı. Basında çıkan haberlere göre Kenan Doğulu Beren Saat’i aldatmış ve başka birinden cinsel yolla bulaşan hastalık kaparak bunu eşine bulaştırmıştı. Kenan Doğulu'nun eşini aldattığı kadının oyuncu Aslı işler olduğu öne sürüldü.

08.08.2019 - 12:46
08.08.2019 - 16:26
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin boşanacakları iddiaları uzun zamandan beri magazin gündeminde konuşuluyordu. Kenan Doğulu hakkında dün basına yansıyan bir iddia ise ortalığı karıştırdı. Dün çıkan haberlerde Kenan Doğulu’nun eşini başka bir kadınla aldattığını ve bu ilişkide cinsel yolla bulaşan hastalık kaparak bunu da eşi Beren Saat’e bulaştırdığı öne sürülmüştü. Bugün Kanal D’de yayınlanan 2. sayfa isimli magazin programında Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i aldattığı kadının oyuncu Aslı İşler olduğu öne sürüldü.

Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılığına da sebep olduğu iddia edilmişti

Kenan Doğulu’nun 26 yaşındaki Oyuncu Aslı İşler ile ilişki yaşadığı öne sürülürken daha önce aynı oyuncunun Murat Boz ve Aslı Enver ayrılığının nedeni olarak gösterildiği ortaya çıktı. Aslı Enver ve Murat Boz’un uzun süren ayrılığının nedeni olarak gösterilen Aslı işler, şimdi de Kenan Doğulu ve Beren Saat’in arasına girmek ile suçlanıyor. Beren Saat ve Aslı İşler daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde birlikte rol almıştı. Henüz ünlü çiftten ne cinsel yolla bulaşan hastalık konusunda ne de aldatma konusunda bir açıklama gelmedi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim