Benzin Fiyatlarına Bu Gece Yarısından İtibaren Geçerli Olmak Üzere 27 Kuruş Zam Yapıldı

Benzinin litre fiyatına beklenen zam geldi. Bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 27 kuruş zam yapıldı.

01.07.2019 - 19:09
02.07.2019 - 11:24
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Anadolu Ajansı muhabirinin edindiği bilgilere göre benzinin litre fiyatına bu geceden itibaren geçerli olmak üzere 27 kuruş zam yapıldı.

Zam Bekleniyordu

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’ndan Anadolu Ajansı muhabirinin aldığı bilgilere göre Ankara’da ortalama 6,89 liradan satılan benzinin litre fiyatı yapılan zamma birlikte 7,16 lira olacak. İstanbul’da ise benzinin litre fiyatı 6,81 liradan 7,08 liraya yükselecek. 27 kuruş zam ile birlikte İzmir’de benzinin litre fiyatı 6,88 liradan 7,15 liraya çıkacak. Bazı şehirlerde benzinin litre fiyatları dağıtım firmaları tarafından belirlenen rekabet ve serbesti nedeniyle küçük farklılıklar gösterebiliyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim