Bensu Soral uzun bir aradan sonra dizi oyunculuğuna sıcak bakıyor

Ablası Hande Soral gibi oyuncu olan Bensu Soral yeni dizi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya sıcak bakıyor. İçeride dizisiyle bir çok kişinin beğenisi kazanan Soral, Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği Organize İşler Sazan Sarmalı filminde de rol almıştı. Daha sonra ise bir markanın yüzü olarak karşımıza çıktı. Ünlü oyuncudan hayranlarını sevindirecek haber gecikmedi. Müjdeyi Gazeteci Birsen Altuntaş Twitter Hesabı üzerinden verdir " Bensu Soral "Ekrana dönmeyi çok istiyorum ama daha onayladığımız, içime sinen belli bir iş yok." 

25.07.2019 - 18:02
26.07.2019 - 11:12
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Ablası Hande Soral gibi oyuncu olan Bensu Soral yeni dizi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya sıcak bakıyor. İçeride dizisiyle bir çok kişinin beğenisi kazanan Soral, Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Organize İşler Sazan Sarmalı filminde de rol almıştı. Daha sonra ise bir markanın yüzü olarak karşımıza çıktı. Ünlü oyuncudan hayranlarını sevindirecek haber gecikmedi. Müjdeyi Gazeteci Birsen Altuntaş Twitter Hesabı üzerinden verdir ” Bensu Soral “Ekrana dönmeyi çok istiyorum ama daha onayladığımız, içime sinen belli bir iş yok.” 

Ayrılık Haberini de Yalanladı

Birkaç gündür magazinde çıkan haberlere göre Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinin ayrılacağı konuşuluyordu. Evlilikte henüz 1 yıllarını doldurmayan çiftin ayrılık nedenin ise kıskançlık olduğu biliniyordu. Ünlü çiftten açıklama dün geldi ve sevenlerinin içini rahatlattı. Olay hakkında konuşan Bensu Soral “Bizi tanıyan insanlar öyle bir şey olmadığını biliyor. Haberleri çok üzülerek okuyoruz. Tamamen yalan bir haber” şeklinde bir açıklamada bulundu. 

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim