Benim Tatlı Yalanım 9. bölüm 1. fragmanı yayınlandı: Suna Nejat’ın Hande’ye cevabını öğrenmek için çabalıyor

Star TV'nin sevilen dizisi Benim Tatlı Yalanım 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Suna, kendi elleriyle Nejat’ı Hande’ye hediye ettiği için pişman. Nejat’ın Hande'ye verdiği cevabı merak eden Suna öğrenmek için bin bir farklı yol deniyor. Üstelik Hande'nin kendi mektubunu bulduğunun ve kendi sözleri ile Necla da ilanı aşk ettiğinin de farkında.

04.08.2019 - 21:20
05.08.2019 - 11:40
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de başrollerini, Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüler’in paylaştığı Benim Tatlı Yalanım 9. bölüm ile bu hafta ekranlara gelecek. Romantik komedi dizisinin yeni bölümünü izleyiciler büyük bir heyecan içerisinde bekliyor. Star TV izleyenleri daha fazla merakta bırakmadı ve Benim Tatlı Yalanım 9. bölüm fragmanını yayınladı. Yeni bölüm yine oldukça heyecanlı ve eğlenceli geçecek gibi görünüyor.

Benim Tatlı Yalanım 9. bölümde neler olacak?

Benim Tatlı Yalanım 9. bölümde Suna, Hande’nin itirafı sonrası neler yaşandığını merak ediyor. Suna’nın asıl merak ettiği ise Hande’nin aşk sözlerine Nejat’ın ne yanıt verdiği. Aslında Nejat’a aşık olan ancak bunu söylemekten çekinen Suna, Hande’nin önünü açmıştı. Ancak hemen ardından pişman olan Suna, şimdi Nejat’ın Hande’ye evet deyip demediğini merak ediyor. Sonunda çareyi Hande’ye sormakta bulan Suna, aldığı yanıt karşısında şaşkına dönüyor. Hande Suna’ya bulun özel bir konu olduğunu bu nedenle kendisi ile bunu paylaşamayacağını söylüyor. Suna ise duydukları karşısında öfkeden deliye dönerken, Hande’ye kendi mektubuyla ilanı aşk ettiği için bunu bilmenin hakkı olduğunu söylüyor. Hande, biraz daha ileri gidiyor ve Suna’yı üstü kapalı şekilde tehdit ediyor. Benim Tatlı Yalanım 9. bölüm Star TV’de Perşembe akşamı saat 20.00’de sizlerle buluşacak.

İşte Benim Tatlı Yalanım 9. bölüm fragmanı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim