Benim Tatlı Yalanım 5. Bölümde Hande Suna’yı Tehdit Ediyor: Bu Sırrımızı Kayra’ya Söylerim

Benim Tatlı Yalanım dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı. 11 Temmuz 2019 tarihinde yeni bölümü ile Star TV'de izleyicilerle buluşacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Hande, Suna’yı tehdit ediyor. Nejat’ı elde etmek için her şeyi göze alan Hande, artık Suna'nın gerçek Aylin olmadığından da şüphe ediyor.

09.07.2019 - 19:01
10.07.2019 - 11:15
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun başrollerini paylaştığı Benim Tatlı Yalanım dizisi 5. bölüm ile 11 Temmuz Perşembe akşamı ekranlara gelecek. Benim Tatlı Yalanım yeni bölümde Kayra bütün sırrı öğrenmek üzere. Hande ve Aylin arasında geçen konuşmayı duyan Kayra, büyük hayal kırıklığı yaşıyor. Hande, aslında Aylin sandığı Suna’nın karşısına geçerek bu zamana kadar Afrika’da olmadığını Kayra’ya söylemekle tehdit ediyor. İşte benim tatlı Yalanım 5 bölümünde yaşanacaklar…

Benim Tatlı Yalanım 5. Bölümde Neler Olacak?

Star TV’nin yeni yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım bu hafta 5. bölüm ile ekranlara gelecek. Sıcak hikayesi ile herkesi derinden etkileyen dizide Serkan artık bütün gerçekleri öğreniyor. Kahvenin fotoğraflarına baktığı sırada karşısında Suna’yı gören Serkan, büyük şaşkınlık yaşıyor ve kahveye giderek durumu teyit ediyor. Yakın arkadaşı Nejat’ın kendisinden böyle bir şeyi nasıl sakladığı konusunda kırgınlık yaşayan Serkan yine de bu durumu anlatmıyor ve Nejat’ın kendisine anlatmasını bekliyor. Ancak Nejat bu sırrı kimseyle paylaşmayı düşünmüyor. Diğer yandan Suna’nın başı da Hande ile dertte. Nejat’ı elde etmek için her şeyi yapmaya kararlı olan Hande, Aylin sandığı Suna’nın peşini bir türlü bırakmıyor. Hande, Aylin’in karşısına geçerek açıkça tehdit ediyor ve aralarındaki sırrı Kayra’ya anlatacağını söylüyor. Bu konuşmalara şahit olan Kayra ise annesi ile ilgili büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Diğer yandan Benim Tatlı Yalanım yeni bölümde Necat ve Suna arasında romantik anlar yaşanıyor. Kayra’nın hiçbir şey anlamaması için odada beklemek zorunda kalan Nejat ve Suna, sabah olduğunda sarılmış olarak uyanıyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim