Ben Fero’nun kucak dansı videosuna sosyal medyadan sert tepki geldi: RTÜK doğru bir karar vermiş

Son dönemlerde Demet Akalın şarkısı ile gündemden düşmeyen ve rap tartışmaları ile çok konuşulan isimlerden biri olan Ben Fero bu defa hayranına yaptırdığı kucak dansı ile gündeme geldi. Ben Fero’nun sosyal medyaya düşen bu videosu tepkilere neden oldu.

05.08.2019 - 12:31
05.08.2019 - 17:26
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Son dönemlerde rap müzik dünyasına Demet Akalın şarkısı ile damga vuran Ben Fero bir gece kulübünde eğlenirken çekilen görüntüsü ile sosyal medyada tepki topladı. Ben Fero’nun bir hayranına kucak dansı yaptırdığı görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken, sosyal medya kullanıcıları kılıçlarını çekti.

Tepkiler çığ gibi büyüdü

Görüntülerde genç rapçi bir mekanda eğleniyor ve bu sırada yanına gelen hayranına kucak dansı yaptırıyor. Sosyal medyada bu görüntüler jet hızıyla yayılırken, ünlü rapçinin takipçileri de bu görüntüleri hiç hoş karşılamadı. Kucak dansı videosunu gören takipçileri genç rapçiyi edebe davet ederken daha ağır ifadeler kullanan sosyal medya kullanıcıları da oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı ise son zamanlarda ünlü isimlerin ahlak anlayışlarını eleştirerek ”Maşallah ülkemizin ünlüleri çok ahlaklı” yorumunu yaptı. Aynı zamanda bu videonun yayınlanması, son günlerde tartışmalara konu olan RTÜK’ün dijital platform kararının desteklenmesine de yol açtı. Birçok sosyal medya kullanıcısı internet üzerinde bu tür videolara çocukların kolaylıkla ulaşabildiğini, bu nedenle RTÜK’ün doğru bir karar verdiğini söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim