Belediye Başkanının CİMER İsyanı: Bir Günde 44 Defa Şikayet Edildik

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine bağlı Akharım belde belediye başkanı Eşref Ünsal, sadece bir günde 44 defa CİMER’e şikayet edilince isyan etti.

08.07.2019 - 12:52
08.07.2019 - 14:30
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine bağlı Akharım beldesinde, belediye meclisi kararıyla alınan İmar ve hizmet kararı ile ilgili olarak belediye bir günde 44 defa Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’e şikayet edildi.

Belediye Başkanı İsyan Etti

AK Parti’den 1500 nüfusu Akharım beldesinde İkinci dönem Belediye Başkanı olarak seçilen Eşref Ünsal, Belediye meclis üyeleri ile bir araya gelerek makam odasında açıklama yaptı. Belediye Meclisi tarafından karar alınmasına rağmen sadece bir gün içinde CİMER’e 44 defa şikayet yapıldığını söyleyen belediye başkanı, kendilerine iş yaptırmak istemediklerini ve şu anda valilikte yargılanmaya başladıklarını söyledi. Yapılan şikayetlerden dolayı belediyenin rutin işlerimi bile yerine getiremediklerini söyleyen Belediye Başkanı, şikayetlerin kasabaya yapılacak işlerle ve imarla ilgili olduğunu ifade etti. Beldenin gelişmesini istemeyenlerin bunu yaptığını belirten Belediye Başkanı, soruşturma sonunda haksız şikayet yapanlar hakkında kendilerinin de yasal işlem başlatacaklarını ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim