Beklenen Oldu Can Yaman ve Demet Özdemir’in Dizisi Erkenci Kuş Final Yapıyor

Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş hakkında beklenen gelişme yaşandı. Son dönemlerde kötü giden reytingler nedeniyle dizinin final yapacağı konuşulurken Birsen Altuntaş kötü haberi verdi. Erkenci Kuş 51. bölümde ekranlara veda edecek.

17.07.2019 - 21:23
18.07.2019 - 11:21
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Star TV’de geçtiğimiz sezon yaz dizisi olarak başlayan ve güzel reytingler nedeniyle ara vermeden bu sezonda devam eden Erkenci Kuş yolun sonuna geldi. Yaz aylarında başlayan diğer dizilerin gölgesinde kalan Erkenci Kuş dizisi 51. bölümde final yapacak.

İzleyiciler şikayet ediyordu

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrolleri paylaştığı Erkenci Kuş dizisi 51. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Yayınlandığı ilk sezonda izleyiciler tarafından sevilen romantik komedi dizisi son aylarda senaryonun sürekli tekrar etmesi nedeniyle izleyiciler tarafından eleştiriliyordu. Özellikle Sanem ve Can çiftinin sürekli olarak kavga edip barışması izleyicilerden tepki çekmişti. İzleyiciler bu tepkileri reytinglere yansıtmakta da gecikmedi. Dizinin izlenme oranlarında ciddi bir düşüş yaşanırken, yeni yaz dizilerinin başlaması ile birlikte izlenme listesinde en sona geriledi. Bir süredir dizi ile ilgili final iddiaları gündemdeydi ancak nihai karar bugün verildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim