Behzat Ç.’nin 8 Ağustos’ta izleyiciyle buluşacak olan 3. bölüm fragmanı yayınlandı: Ahu Türkpençe geliyor

Ekran macerasına verdiği 6 yıllık aradan sonra geri dönen ve Blu TV'de izleyicileriyle buluşmaya başlayan Behzat Ç. 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünü sürpriz bir oyuncu konuk olurken aynı zamanda yayın tarihi açıklandı.

03.08.2019 - 19:37
03.08.2019 - 19:37
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yayınlandığı dönem Türk televizyonlarında damga vuran 6 yıllık bir aranın ardından dijital dizi ve film izleme platformu Blu Tv’nin özel yapımı olarak ekranlara dönen Behzat Ç.’nin yeni bölümleri büyük bir heyecanla bekleniyor. Behzat Ç dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlanırken dizinin yeni bölümünün 8 Ağustos tarihinde izleyici ile buluşacağı da açıklandı. Ayrıca efsane dizinin yeni bölümünde sürpriz bir oyuncu da konuk olacak.

Ahu Türkpençe kadroya katılıyor

Gelecek hafta yayınlanacak olan Behzat Ç’nin 3. bölümünde ünlü oyuncu Ahu Türkpençe kadroya dahil olacak. Şimdilik güzel oyuncunun hangi rolü üstleneceği bilinmiyor ancak yine izleyicileri oldukça heyecanlı bir bölüm bekliyor. Nejat İşler’in hayat verdiği Ercüment Çözer karakteri Artık yeni bölümlerde kendini göstermeye başlıyor. Heyecan ve adrenalin her geçen bölümde artmaya başladığı dizinin yeni sezonu olup olmayacağı da merak ediliyor. Dizinin yönetmeni daha önce bu konuda yaptığı açıklamada izleyicinin durumuna göre yeni sezonun çekilip çekilmeyeceğinin belli olacağını duyurmuştu. Dizi yayınlanmaya başladıktan sonra izleyicilerin Blu Tv’ye gösterdiği ilgi göz önünde bulundurulursa yeni sezonda Behzat Ç’nin devam edeceği kesin gibi görünüyor.

İşte Behzat Ç. 3. bölüm fragmanı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim