Behzat Ç. dizisinin yeni fragmanında çok konuşulacak detay: Melih Gökçek bile gitti!

Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi kısa süre içinde yeniden yayınlanmaya başlanacak. Dizinin yayın tarihi 25 Temmuz olarak açıklanırken, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi yeni tanıtım videosu yayınlandı. Tanıtım videosunda Melih Gökçek detayı da dikkatlerden kaçmadı.

13.07.2019 - 12:33
13.07.2019 - 12:33
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yayınlandığı döneme damga vuran Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi 25 Temmuz tarihinde geri dönüyor. BluTV internet platformunda yayınlanmaya başlayacak olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi yeni tanıtım filmi paylaşıldı. Savcı Esra karakterine hayat veren Canan Ergüder bir kez daha aynı proje ile izleyici karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor. Savcı Esra karakteri ile dizinin eski bölümlerinde vurularak ölen Canan Ergüder, yeniden nasıl diziye girdi herkes tarafından merak ediliyor.

Yeni fragman yayınlandı

Dizinin yeni tanıtım videosu yayınlandı. Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin hayranları daha yeniden izleyebilecek olmanın keyfini yaşıyor. Yeni fragman da dikkat çeken bir detay ise Melih Gökçek oldu. Uzun yıllar boyunca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi yapan Melih Gökçek’in gitmesi, “Melih Gökçek bile gitti” ifadeleri ile dizinin tanıtım videosunda yer aldı. Sosyal medyada da fragmanla ilgili olarak en çok Melih Gökçek detayı konuşuldu. Şimdi dizinin hayranları ve oyuncular heyecan içerisinde yeni bölümlerin yayınlanacağı 25 Temmuz gününü bekliyor.

İşte Behzat Ç. yeni fragman:

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim