Bebeklerini kaybeden aileye hastaneden ikinci şok

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
30 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Bebeklerini kaybeden aile hastaneden gelen bir ikinci haberle daha sarsıldı. Kayseri’de bebekleri öldü dünyaya gelen aileye iki erkek bebeğin cenazelerinin karıştırıldığı bilgisi geldi. Aile bu durum sonrasında hastaneden resmen şikayetçi oldu.

Kayseri’de özel bir hastanede iki ayrı aileye ait ölü doğan erkek bebeklerin cenazeleri birbirlerine karıştırılınca olanlar oldu. Acılı ailelere gelen son bilgilerde iki erkek bebeğin cenazelerinin karıştırıldığı haberi gelince hastane hakkında savcılık tarafından şikayet bildirimi gerçekleştirildi.

Acı Aileye İki Şok Birden

Kayseri’de 8 aylık hamile Rabia Koçak doktora gittiği gün önce vücudunda iltihap olduğu söylenerek antibiyotik ilaç takviyesi gerçekleştirildi. Daha sonrasında ilaç yüzünden fenalaşan Rabia Koçak hastanede bebeğinin zehirlendiğini öğrendi. Daha sonrasında ise bebek ameliyat ile anne karnından alınmak zorunda kaldı. Bebekler ise daha sonrasında başka bir aileye verildiği haberi ortalığı karıştırdı. Aile bebeği kendi bebekleri sanarak, Koçak ailesinin bebeğini defnedince kısa sürede kendi bebeklerinin olmadıklarını fark etti.

Koçak ailesi diğer aile ile bağlantı kurarak hastaneden şikayetçi olduğu için doktordan şikayetçi olarak hastaneye dava açtılar. Savcılık bunun üzerine doktor hakkında soruşturma başlatırken bebek mezardan çıkarılarak Adli Tıp morguna gönderildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com