Bebeğini öldürerek Yedikule Zindanları’na gömen anne gözaltında

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
21 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

İstanbul’da 10 yıl önce bir bebek dünyaya getiren ve ardından onu öldürerek Yedikule Zindanları’na gömdüğü iddia edilen genç kadın sonunda yakalandı. Kardeşinin ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri genç kadını gözaltına aldı.

Samsun’un Atakum ilçesinde oturan evli ve 2 çocuk annesi olan 27 yaşındaki genç kadın bundan 10 yıl önce İstanbul’da yaşadığı dönem içerisinde bir bebek dünyaya getirdi. Daha sonrasında bebeğin cesedi Yedikule Zindanları’nda bulundu. Genç kadının kız kardeşi ise genç kadını polise ihbar etti.

Korkunç Cinayet Gerçek Mi?

Bekar yaşadığı dönemde bir kişi ile yaşadığı ilişki sonucu dünyaya getirdiği bebeğini öldürdükten hemen sonra Yedikule Zindanları’na gömdüğünü kardeşi ile ilişki yaşayan bir erkeğin telefonla kendisine haber verdiğini ileri sürünce polis hemen harekete geçti. Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri kız kardeşin ihbarı üzerine Y.T. adındaki kadını yakaladıktan sonra emniyete götürerek gözaltına aldı.

Genç kadın hakkında iddiaları reddederek bunun bir iftira olduğunu ve kız kardeşi ile arasının bozuk olduğundan dolayı kendisini suçladığını söyledi. İftiraya kurban gitmek istemediğini belirten genç kadın son olarak polisteki sorgusunun tamamlanmasının ardından Samsun Adliyesine sevk edildi. Mahkemedeki genç kadın hakkındaki son kararını ilerleyen zamanlarda verecek. Polis ise şimdiden diğer şahitleri bulmak ve olayı derinleştirmek için harekete geçti. Bu bağlamda genç kadının kız kardeşinin de ifadesinin alınacağı vurgulandı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com