Bayburt’ta akşam yemeğinden sonra rahatsızlanan 35 asker zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Bayburt'ta bugün akşam yemeği yedikten sonra rahatsızlanan 35 asker zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

06.08.2019 - 23:05
07.08.2019 - 11:31
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bayburt İl Jandarma Komutanlığı’nda vatani görevini yapan askerlerden 35’i akşam yemeği yedikten sonra rahatsızlandı. Mide bulantısı ve kusma şikayeti bulunan askerlerin hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Tedavi altına alındılar

Zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan askerlerin genel sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Hastane yönetimi tarafından yapılan açıklamada askerlerin tedavilerinin devam ettiği ve tamamlanmasının ardından taburcu edilecekleri belirtildi. Diğer yandan askerlerin akşam yemeği yedikten sonra zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılması üzerine askerlerin yedikleri yemeklerden incelenmek üzere numune alındığı öğrenildi.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim